[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 20 marca 2023 roku
MENU
IMG_4601
wtorek, 29 wrzesień 2015 roku

Kontenery na śmieci

11
IMG_4601

Zobacz zdjęcia (1)

Witam.
Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Podgórnej zostały ustawione kontenery na śmieci (załączam zdjęcie). Obok kontenerów leży sterta worków. Czy te kontenery są prywatną własnością ? Jeśli tak, czy nie powinny znaleźć się na działce właściciela?
Pozdrawiam,

Witam,

kontenery zostały postawione przez Gminę dla mieszkańców remontowanej ulicy Podgórnej . Ma to związek z niemożliwością wjazdu na tą ulicę służb sanitarnych. Niestety jak widać na zdjęciu ktoś postanowił to wykorzystać robiąc obok nielegalny śmietnik. Pracownicy UG zajmą się tym problemem jutro tj. 25.09.2015.

Pozdrawiam
Małgorzat Zgoła
Sołtyska Plewisk

Komentarze (11)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

11 komentarzy

 • z podgórnej pisze:

  To wy ludzie z Plewisk i okolic takie flejtuchy jesteście….Piękne domy i mieszkania a 30 zl na wywóz śmieci nie zapłacą….PORAŻKA!!!!!!!!!!!

 • z podgórnej pisze:

  tak jak wspomniano pojemniki zostały ustawione dla potrzeb mieszkańców ulicy podgórnej, natomiast służą nie im, tylko…? no właśnie….ludzie, sami podrzucacie śmieci, Wy mieszkańcy plewisk!!! Zaczyna się robić tutaj okropnie, zbyt duży natłok ludzi. I jeszcze jakich ludzi…podrzucają śmieci, nie sprzątają po psach, buractwo, cwaniactwo kierowców. Coraz gorzej….I lepiej nie będzie, Plewisk z tego natłoku ludzi i tak nic nie mają, większość mieszkań wynajmowanych, brak identyfikacji i potem nie ma się co dziwić. Ale niech budują dalej….Będą stać puste mieszkania tak jak w poznaniu, bez placów zabaw, wybiegów dla psów, zieleni!!!! Ale za to będzie gdzie podrzucać śmieci!!! ZAWIODŁAM SIĘ BARDZO NA WŁADZACH PLEWISK I KOMORNIK..

 • aaa pisze:

  No to ciekawe, gdzie mam teraz wyrzucać śmieci jako mieszkanka ulicy Podgórnej…

 • Taki jeden pisze:

  Dziś rano zniknął cały ten bałagan, razem z kontenerami, zostały drobne śmieci z którymi wiatr zrobi swoje…

 • sanders pisze:

  PS. Wydaje się, ze dopiero zgłoszenie nielegalnego śmietniska do Sanepidu może rozwiązać sprawę !!!

 • sanders pisze:

  Informuję, że kontenery nadal stoją, a góra śmieci jest coraz większa (śmieci, kartony, worki, etc.). Czy w końcu ktoś zrobi z tym porządek ! Co na to p. Sołtys ? Czy nie można ustawić kontenerów gdzieś indziej ? Mieszkam niedaleko nich i codziennie przechodzę obok nielegalnego śmietniska ! Wstyd dla gminy i służb porządkowych !

 • lplplplp pisze:

  Ostatnio kontenery leżały wywrócone, smród nieziemski.

 • Ja pisze:

  Nie ma co sie dziwić. Sama osobiście widziałam Pana, który wybudowal sobie dom, a pozostałości z budowy pakowal na taczke i zapelniał kontenery.

 • Plewiszczanin pisze:

  Od jakiegoś czasu na rogu ulic Podgórnej oraz Grunwaldzkiej znajdują sie dwa 1100-litrowe
  śmietniki.
  Ale to co dzisiaj tam leżało w godzinach rannych to już jest chyba przesada.
  Smieci leżących na ziemi pod płotem to tyle,że zmieściłoby się do następnych dwóch pojemników.
  Wygląda to “bardzo reprezentacyjnie”

 • jk pisze:

  Góra śmieci cały czas rośnie. Czy Pani Sołtys może odpowiedzieć, jak długo te kontenery będą tam stały ?

 • taki jeden pisze:

  Często przejeżdżam przez to skrzyżowanie i widzę również podrzucających śmieci z innych rejonów, nawet zatrzymują się samochodami, ale nie to jest najgorsze, bo lepiej niech je wyrzucą do pojemnika niż do rowu, natomiast martwią gamonie którzy nie potrafią wrzucić worka do kubła, tylko zostawiają obok bo wygodniej i szybciej, niestety wiatr z drobnymi śmieciami tańczy po okolicy a przechodzące zwierzęta potrafią wygrzebać z dostępnych na ziemi worków “smakołyki”, swoją drogą gdyby kultura mieszkańców była większa postawienie w kilku newralgicznych miejscach takich ogólnodostępnych kubłów na pewno poprawiłby czystość w rejonie, tylko kto ma za to płacić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>