[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 20 marca 2023 roku
MENU
poniedziałek, 29 czerwiec 2015 roku

Brak odpływu deszczówki

0

Witam serdecznie Pani Sołtys,

Miesiąc temu rozmawialiśmy o braku odpływu deszczówki. Woda zamiast spływać do studzienki kanalizacyjnej gromadzi się przed wjazdem na moją posesję
Sytuacja ma miejsce od samego początku wybrukowania drogi i niejednokrotnie zgłaszałem ten problem w Urzędzie Gminy Komorniki.
W załączniku przesyłam zdjęcia potwierdzające wyżej opisaną sytuację.
Liczę na zainteresowanie się sprawą z Pani strony.

Witam serdecznie,

o problemie przy Pana posesji rozmawiałam kilkakrotnie z Panem Pietrzykiem z Urzędu Gminy w Komornikach i otrzymałam zapewnienie że sprawa jest załatwiana. Mówił również, że Pan był świadkiem rozmowy – jego z wykonawcą który był na innej interwencji- i zapewniał że Południową będzie robił w ciągu dwóch tygodni. Niestety jak widać zapewnienia nie mają pokrycia w działaniach.

W tej sytuacji sporządzę pismo i przekażę do UG.

Pozdrawiam
Małgorzata Zgoła

Komentarze (0)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>