[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Wtorek, 6 czerwca 2023 roku
MENU
pytanie do sołtysa
piątek, 21 sierpień 2015 roku

Brak tablic o szczepieniach

1

Piszę do Państwa z pytaniem dlaczego nie było ogłoszone kiedy jest szczepienie zwierząt co roku kiedy Sołtysem był Pan Pietrzak zawsze były plakaty a w tym roku nie było plakatów ,od znajomych dowiedziałam się że szczepienie już było . Tablice które zostały postawione informacyjne ,w których nic nie zostało zamieszczone to tak naprawdę. Ja się zastanawiam po co te tablice informacyjne są tylko wywieszane są plakaty o samych imprezach ale o szczepianiach już nie! A wydaje mi się że to też jest ważne!

Uprzejmie informuję, że plakaty były rozwieszone na każdej tablicy. Były w kolorze żółtym. Szczepienia kończyły się 6 sierpnia. Dodatkowo oprócz informacji na tablicach sołeckich, lekarz weterynarii wykonujący szczepienia porozwieszał te ogłoszenia z własnej inicjatyw dodatkowo w bardzo wielu miejscach. Jeżeli osoba pytająca ma wątpliwości, proszę zapytać weterynarza. Ponadto, proszę zauważyć, że od długiego już czasu na tablicach (oprócz informacji o imprezach) zawieszone są informacje o znakowaniu rowerów, zmianach w planie zagospodarowania przestrzennego oraz adopcji zwierząt ze schroniska. Oczywiście to tylko niektóre z ogłoszeń.

Pozdrawiam
Małgorzata Zgoła
Sołtys

Komentarze (1)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>