[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 20 marca 2023 roku
MENU
pytanie do sołtysa
czwartek, 14 maj 2015 roku

Budowa ścieżek rowerowych

4

Prosze o przedstawienie planu budowy ścieżek rowerowych w Plewiskach ze szczególnym uwzględnieniem dojazdu do szkoły podstawowej, Orlika i nowego placu zabaw, a także wkrótce otwartego Parku. Ścieżka wzdłuż Grunwaldzkiej jest kluczowa z punktu widzenia bezpiecznego dojazdu do wcześniej wspomnianych lokalizacji oraz bezpiecznego poruszania sie rowerem po całych Plewiskach.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
pozdrawiam
Sławek

Witam,

na dzień dzisiejszy w Gminie Komorniki brak jest planów budowy ścieżek rowerowych dla wsi Plewiska.
Pozdrawiam

Małgorzata Zgoła

Komentarze (4)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

4 komentarzy

 • Mieszkanka pisze:

  To jest straszne, do Komornik z Plewisk żadnej ścieżki rowerowej, do Auchan żadnej ścieżki rowerowej…odechciewa mi się tu mieszkać! Koszy na śmieci… nie widać. Ale widać ciągle powstające mieszkania najmniejszy skrawek developer wykorzysta, żeby wybudować piętrówkę. Drzew prawie już nie ma. Okropnie zaczyna się tu mieszkać. Sklepy? Albo tak drogie,że po jakimś czasie plajta, albo lumpeksy. I tylko zmieniają się ich lokalizacje, bo się ratują od czynszów dużych. Szkoda słów. Dobrze, że jest w pobliżu Auchan.

 • Łukasz pisze:

  Na grunwaldzkiej będą ! Ale poczekajcie na remont ulicy.

 • mieszkaniec Plewisk pisze:

  Na pytanie zadane dnia 2015-05-20 15:38:56 Pan Wójt odpowiada :
  Zarówno ul. Szkolna, jak i ul. Grunwaldzka pozostają w zarządzie ZDP w Poznaniu.
  Na ul. Grunwaldzkiej, w projekcie opracowanym przez ZDP został uwzględniony ciąg pieszo-rowerowy na całej długości (tzn. między ul. Szkolną a ul. Wołczyńską).
  A WIEC BĘDĄ CZY NIE ??

 • gość pisze:

  Pani Sołtys, ale może da się coś z tym zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>