[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 20 marca 2023 roku
MENU
piątek, 26 czerwiec 2015 roku

Chodniki na Kolejowej

0

Witam,
Jestem mieszkanką ul. Kolejowej (129) i chciałam się zorientować w sprawie CHODNIKÓW na tej że ulicy, ponieważ jest tam największe natężenie ruchu w Plewiskach co powoduje niebezpieczeństwo dla pieszych. Idą poboczem po opadach deszczu samochody nie zważając na przechodniów opryskują błotem, a zimą chodzi się po jezdni ponieważ są hałdy śniegu na poboczach.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej bardzo ważnej sprawy.

Z poważaniem Aleksandra

Witam serdecznie,

z informacji uzyskanej w Urzędzie Gminy Komorniki wynika, że projekt przebudowy ulicy od skrzyżowania ul.Kolejowej i Fabianowskiej do Bertelsmana jest gotowy, jednakże gazownia zażyczyła sobie przebudowy sieci gazowej. Wystosowano pismo w tej sprawie do Zarządu Spółki. Po uzyskaniu odpowiedzi będzie wiadomo kiedy można ogłosić przetarg na remont tego odcinka. Kierownik Arkadiusz Klemczak ma nadzieję że przetarg będzie można ogłosić już w czerwcu.

Pozdrawiam

Małgorzata Zgoła

Komentarze (0)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>