[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Wtorek, 7 lutego 2023 roku
MENU
black-and-white-black-and-white-close-up-360976
wtorek, 20 listopad 2018 roku

Czujka czadu – konkurs

0
black-and-white-black-and-white-close-up-360976

Zobacz zdjęcia (1)

Po raz siódmy Powiat Poznański wraz z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu organizują program edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa pożarowego „Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie” – VII edycja.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Powiatu Poznańskiego, którzy:

1. w czasie jego trwania prawidłowo wypełnią ankietę konkursową i złożą ją:

– osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu,

– za pośrednictwem formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie web.powiat.poznan.pl/konkurs/czujka_tlenku_wegla/

– za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres Starostwo Powiatowe w Poznaniu, ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań, z dopiskiem „Czujka czadu”.

2. są zameldowani na terenie powiatu poznańskiego,

3. posiadają pełną zdolność do czynności prawnych bądź uzyskają zgodę opiekuna prawnego.

Konkurs trwa do 31 marca 2019 roku.

Co dwa tygodnie w Starostwie Powiatowym w Poznaniu odbywać się będzie losowanie 10 poprawnie wypełnionych ankiet. Nagrodą dla wylosowanych będą czujki tlenku węgla.

Domowe czujki tlenku węgla to najprostszy sposób na zabezpieczenie domu przed czadem, który jest gazem silnie trującym, bezbarwnym i bezwonnym, bardzo niebezpiecznym, zwanym „cichym zabójcą”. To małe urządzenie wykrywa śmiertelne zagrożenia we wczesnej fazie i wydając sygnał dźwiękowy ostrzega przed czyhającym niebezpieczeństwem.

Źródło: powiat.poznan.pl

Komentarze (0)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>