[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Środa, 19 grudnia 2018 roku
MENU
czwartek, 28 grudnia 2017 roku

Czy to koniec siłowni w Plewiskach?

13
silownia-befit2

Zobacz zdjęcia (4)

Niestety to koniec siłowni w Plewiskach. Dzisiaj w dniu 28.12.2017 siłownia pod nazwą Befit była otwarta ostatni raz.

Jak wynika z informacji zamieszczonych na oficjalnym profilu siłowni na facebook’u (facebook.com/BefitPlewiska), zarząd firmy, która jest właścicielem siłowni podjął decyzje o zamknięciu klubu dlatego, że kończy się umowa najmu lokalu na Nowym Rynku w Plewiskach oraz dlatego, że klub potrzebuje inwestycji. Cytując: “…Posiadaliśmy umowę na najem lokalu, która dobiegła końca po tym okresie. Kontynuacja działalności wymaga nakładów na przebudowę klubu oraz doinwestowania w sprzęt aby klub mógł spełniać dzisiejsze standardy.
Biorąc pod uwagę przewidywane koszty, Zarząd podjął decyzję o braku kontynuacji dalszej działalności klubu w Plewiskach…”

Czy to jednak prawda? Czy są jakieś inne powody zamknięcia klubu?

silownia-befit2

Pierwotnie klub miał działać do końca roku jednak dowiedzieliśmy się, że otwarty jest do 28 grudnia.

Wielka szkoda… gdyż jak się dowiedzieliśmy z rozmów z klubowiczami było to świetne miejsce do treningów, które posiadało może czasami nie najlepszy sprzęt ale bardzo zaangażowanych, z pasją trenerów i pracowników. Było to świetne miejsce do dbania o swoje zdrowie i rozwój sportowy

silownia-befit4

Klub Befit w Plewiskach funkcjonował około 3 lata. Czy powstanie w tym miejscu nowa siłownia? Niestety nic na to nie wskazuje, jednak poczekamy… zobaczymy… Tymczasem klubowicze muszą szukać sobie inne miejsca na uprawianie sportu, fitnessu, spinningu i innych zajęć grupowych i indywidualnych.

Macie postanowienia noworoczne? Gdzie planujecie zacząć treningi od Nowego Roku?

silownia-befit3

Komentarze (13)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

13 komentarzy

 • zolwik pisze:

  ja odesłałem pocztą z potwierdzeniem wysłania. Nie mam zamiaru płacić za ich ułomność.

 • babilon pisze:

  …szkoda, że na telefon cały czas przychodzi informacja, że trzeba zapłacić za styczeń 2018

 • Ciekawe pisze:

  Ciekawe, czy jakaś sieć siłowni zdecyduje się tu coś otworzyć. Fajnie by było zobaczyć np 24/7 którzy są czynni 24h na dobę a ceny mają super. Niestety na ich stronie nie widzę by mieli w planach Plewiska.

 • BAS pisze:

  Tylko komu zwrócić kartę wstępu jak jest zamknięte.

 • tylko komu zwrócić kartę wstępu jak jest zamknięte pisze:

  BAS

 • Bartek pisze:

  Pamiętajcie o VII punkcie regulaminu który każdy podpisał. Trzeba zwrócić kartę wstępu w ciągu 7 dni kalendarzowych inaczej 50zł kary.

 • tedy pisze:

  To ma coś wspólnego z zamykaniem się sieci MyGym na pomorzu, jakiś przewał – padli a mieli wspólny menagment pędźcie do sądu pracownicy póki spółeczki nie ogłosiły całkowitej upadłości, wszystkie drogi prowadzą do słupów w Kutnie i Grudziądzu

 • Oto pisze:

  W Plewiskach powinien powstać obiekt handlowy z prawdziwego zdarzenia z malym kinem (2-3 nieduze sale) i porzadna silownia, moze tez z kregielnia – cos na ksztalt galerii w Skorzewie, czy obiektow w Suchym Lesie. Obecny Nowy Rynek jest prowizorka.
  A poki co – to dobrze, ze chociaz w poblizu jest galeria A2 z Fabryka Formy.

 • Anonimek pisze:

  O to nowość

 • Anonim pisze:

  O nie ? Znowu kolejny właściciel nie podołał utrzymania sie w tym miejscu ? To juz 3 siłownia i każda przygoda kończyła sie tak samo … brak środków na pensje dla pracowników

 • Helas pisze:

  FF A2

 • Ania pisze:

  Czy zostanie otwarta siłownia w tym samym miejscu? Jest jakaś inna siłownia w Plewiskach?

 • Piter... pisze:

  Wielka szkoda :( zastanawiam się co teraz . Gdzieś będzie trzeba dojeżdżać. Do Skórzewa. Tutaj miałem blisko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>