Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Sobota, 21 lipca 2018 roku
MENU
wtorek, 25 lipca 2017 roku

Deszczowo w Plewiskach

6

Zobacz zdjęcia (5)

Fotorelacja z dzisiejszych opadów deszczu w Plewiskach

Czy mieli Państwo trudności w poruszaniu się pewnymi ulicami w naszej wsi?

Zachęcamy do dzielenia się zdjęciami

Redakcja Plewiska.pl

2deszcz1

Komentarze (6)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

6 komentarzy

 • wolf pisze:

  Nowy Rynek i jego parkingi to chyba prywatny teren więc gmina nie odpowiada za kanalizacje w tym miejscu. Na Plewiskach nie jest źle jedli chodzi o odprowadzanie wody. Są miejsca w Poznaniu i Powiecie gdzie sytuacja jest dużo gorsza. Jedynie jest cos źle zrobione na wyremontowanym w zeszłym roku odcinku Kolejowej na przeciwko sklepu żabka gdyż stoi tam po deszczu woda. W tym artykule powinna redakcja przypomnieć ze w związku z remontem Grunwaldzkiej w polu pomiędzy Plewiskami a Głuchowem, przy strumyku budowane są za kilka milionów złotych zbiorniki retencyjne z uzyskanych przez gmine pieniędzy. Ma to umożliwić odprowadzenie deszczówki z Grunwaldzkiej, gdyż stawy za Remizą są niewystarczające. Przy okazji na nieutwardzonej części Grunwaldzkiej za Plewiskami zamontowano kratki kanalizacyjne do odprowadzania wody.

 • Tulio pisze:

  Dokładnie tak jak Plewiszczanin pisze, artykuł z dupy i tyle… Czy na prawdę w Plewiskach nic ciekawszego się nie dzieje? Ta strona schodzi na psy…

 • Mieszkaniec z Kozłowskiego pisze:

  Brak kanalizacji deszczowej i nowych ulic dokładnie Piotrze

 • Filip pisze:

  @Plewiszczanin, jeżeli po 4 godzinach cały parkin jest zalany i masz przejechać przez ogromną kałuże, to nie wiem czy to jest naturalny stan. Byłem na parkingu za P&P na spotkaniu. Po 3-4 godzinach nie miałem jak wejść do samochodu. Sory ale to ty namawiasz do hejtu, to jest fakt i dobrze, że ktoś tez o tym napisze.

 • plewiszczanin pisze:

  Co za dureń inicjuje takie artykuły i dodatkowo okrasza je zdjęciami? Jak ma być po całodniowej ulewie, sucho? Do tego ujęcie wody w wykopie podczas prowadzenia remontu. Ludzie wszędzie szukają sensacji i próbują robić dziurę w całym a redakcja jeszcze zachęca do dzielenia się zdjęciami? O ile wiem, tak idiotyczny wątek lub bardzo podobny był już kiedyś poruszany. Jeszcze tylko brakuje komentarzy, jak to w Plewiskach źle się dzieje, bo po deszczu stoi woda. Ci wszyscy, którzy za chwilę będą krytykować ten stan niech najpierw sami sprawdzą, czy nie mają zalanych własnych piwnic, strychów i podwórek.

 • Piotr pisze:

  Brak kanalizacji deszczowej na naszej wsi i tak wszystkie nasze osiedla są najtańszym kosztem budowane, a pieniądze nie małe wpływają do gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>