Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 roku
MENU
brand-580516_1920
piątek, 17 listopada 2017 roku

Film od Mieszkańca – zakaz wjazdu

19
brand-580516_1920

Zobacz zdjęcia (1)

Szanowni Państwo,

Choć cieszy nas rozwój wsi, to nie można ukryć, że wszyscy Mieszkańcy są już zmęczeni przeciągającymi się remontami ulic w Plewiskach.

Do Redakcji wpłynęły filmiki ukazujące chaos w organizacji ruchu.

Filmiki nadesłał jeden z Mieszkańców.

Redakcja.pl

Komentarze (19)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

19 komentarzy

 • Tomek pisze:

  Nie rozumiem sensu tego znaku zakazu – roboty drogowe nie wychodzą dalej niż chodnik na ul. Fabianowskiej. Z punktu widzenia ciągu ul. Fabianowskiej tam nie ma żadnego zwężenia!

 • Iwona pisze:

  Znak jest bezsensu – Szkolna niby jednokierunkowa a jak zaczynają przy szkole grzebać, to nawet nie idzie przejechać w tą pozostałą jedną stronę. I nie dziwię się, że ludzie na Komorniki jeżdżą w dalszym ciągu ul. Fabianowską. A pan mieszkaniec skarżypyta…

 • plewiszczanin pisze:

  Szanowna Redakcjo!
  Proponuję usunąć ten artykuł i cały wątek oraz wszystkie komentarze, ponieważ jak widać- ile czytających tyle zdań, a co gorsze każdy następny komentujący w sposób szczególny próbuje przeforsować swoje racje. Co więcej, proponuję również nie podejmować nigdy więcej tak kontrowersyjnych tematów, jakie się przy okazji remontów naszych lokalnych dróg mogą pojawić ( a to kałuża na rynku po deszczu,skrzynki z prądem na środku chodnika, a to jazda pod prąd itd.itp). Skrzynki energetyczne – jak się okazało- ostatecznie znalazły się na swoim miejscu, trzeba było tylko poczekać na koniec prac, kałuże odparowały , resztę wody odprowadził kolektor po jego podłączeniu a nieuważny kierowca ostatecznie naraża się na mandat. Takie tematy nie wnoszą niestety nic konstruktywnego do naszej budowanej rzeczywistości a są tylko pożywką do mało przemyślanych uwag. Niech zakończę zatem stwierdzeniem- kto jest bez winy, niech pierwszy napisze kolejny(mądry) komentarz.

 • Pablo pisze:

  Nawet jeśli jest wcześniej znak o ślepej ulicy to jest bezzasadny. W tęczową idzie wjechać i wyjechać do kolejowej. Problem polega na tym że powinny być duże żółte tablice informujące o objazdach a nie zakaz wjazdu i ch.j. A tak przy okazji nie zgadzam się że problemem sa tylko drogowcy ustawiający znaki. Plewiska są pełne popaprańców nowobogackich co to najlepiej wiedzą jak się jeździ, oni muszą być wszedzie najszybciej, oni mogą się wszędzie zatrzymać. A jak przychodzi do skrętu w lewo na skrzyżowaniu kolejowa fabianowska to stoi kołek i nie potrafi przepuscic aut za sobą. Blokuje ruch cymbał i to jest notoryczne

 • Maciej pisze:

  Grunwaldzka na czas remontu też niby była jednokierunkowa a i tak masę wiary waliło pod prąd w stronę Biedronki.

 • Anton pisze:

  Podziękujmy wszystkim, którzy ignorują ten znak. Zmniejszają w ten sposób korki na kolejowej przed Grunwaldzką!

 • morek pisze:

  jest znak ze ślepą ulica za skrzyżowaniem z ul. Kolejową tylko trzeba patrzeć na znaki a nie mieć wszystko w nosie

 • Mala pisze:

  I co to komu przeszkadza ze wjezdzaja tam???

 • Uf pisze:

  Prawdziwy bohater Plewisk! Zuch!!! :)

 • Mieszkanka pisze:

  Sa znaki informujace o tym ze ulica jest slepa. Czasami trzeba nauczyc sie dobrze patrzec a nie jezdzic na pamięć 😄

 • S pisze:

  Jest znak na wjeździe w Fabianowską od Kolejowej, zaraz przy przejściu, że droga jest ślepa. Tak czy inaczej, łatwo nie jest, ale to nie powód, żeby łamać przepisy. Od naszej strony też nie było prosto do Piotra&Pawła dojechać, musieliśmy jechać dookoła, to znaczy, tym tokiem myślenia powinniśmy jechać pod prąd, bo po co objeżdżać? Jest znak, jest przepis i tyle w temacie, sam stanę któregoś dnia i będę nagrywał wszystkich, zobaczymy co się będzie działo, jak będą zawracać kozaki.

 • Fast pisze:

  Ojej skrzywdzeni kredytowi celebryci zakaz wjazdu i co teraz 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

 • Sliwa pisze:

  Osobiście ignoruje ten znak bo mija się z celem

 • Anonim pisze:

  Niestety na skrzyżowaniu Fabianowska a Kolejowa jest znak o ślepej ulicy. Ale faktycznie trochę rozsądku by nie zaszkodziło tym którzy planują miejsca ustawienia znaków….

 • Mieszkanka pisze:

  Prawo jazdy z chipsów wyciągnęli kierowcy, którzy na skrzyżowaniu z kolejową znaku o drodze zamkniętej nie widzieli.

 • S pisze:

  Na wjeździe na Fabianowską przy przejściu dla pieszych jest znak informujący, że to ślepa ulica …

  Fakt, że cyrk jaki mamy tutaj, w związku z tą przebudową nie zwalnia nikogo, z przestrzegania przepisów i znaków. Miejmy nadzieję, że ta karuzela niebawem się zakończy, takie wariactwo jak tu panuje jest mocno męczące i musimy zmagać się z tym niestety jeszcze jakiś czas.

 • arasik pisze:

  A kto mówi o ślepej ulicy? Przed kościołem masz skręt w lewo do tęczowej. Fakt, że debilizmem jest ten znak. Nikomu to nie wadzi gdyż samochody od komornik mogą jechać wyłącznie w prawo, więc ruch byłby tam płynny. Jak widać ktoś był nadgorliwy i tyle.

 • Tulio pisze:

  Co za idiotyczne filmy. Baranem jest ten kto ten znak tam postawił. I co? myślicie, że przez ten znak ktoś będzie “dymał” dookoła skoro chce jechać w stronę Komornik? Problemem w Plewiskach nie są kierowcy tylko barany, które utrudniają życie kierowcom (przez ustawianie durnych znaków), zwłaszcza tam gdzie wcale sytuacja tego nie wymusza.

 • Piotr pisze:

  Z tego co pamiętam to nie ma wcześniej znaku o ślepej ulicy. Dojeżdżasz do końca i zonk. Jak tam nawrócić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>