[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 15 października 2018 roku
MENU
brand-580516_1920
piątek, 17 listopada 2017 roku

Film od Mieszkańca – zakaz wjazdu

21
brand-580516_1920

Zobacz zdjęcia (1)

Szanowni Państwo,

Choć cieszy nas rozwój wsi, to nie można ukryć, że wszyscy Mieszkańcy są już zmęczeni przeciągającymi się remontami ulic w Plewiskach.

Do Redakcji wpłynęły filmiki ukazujące chaos w organizacji ruchu.

Filmiki nadesłał jeden z Mieszkańców.

Redakcja.pl

Komentarze (21)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

21 komentarzy

 • Marcin pisze:

  Dobrze, że nareszcie dzisiaj pojawiła się przy tym znaku policja, która kazała zawrócić wszystkim cwaniaczkom chcącym tamtędy przejechać na zakazie. Generalnie Plewiska słyną ze sporej ilości cwaniaczków, którym się wszędzie spieszy. Znak zakazu jest tam ustawiony jak najbardziej prawidłowo, ale zmodyfikowałbym to na rozwiązanie, że zamiast znaku obok jezdni powinna być zapora na wyłączonym pasie i znak na jezdni, a dodatkowo pachołki ustawione do skrzyżowania ze Szkolną. Skrzyżowanie jest tam węższe z racji remontu i nie przejadą obok siebie dwa samochody jadące w przeciwnych kierunkach. Sens można dostrzec gdy w porannym lub popołudniowym szczycie jedziesz od strony ul. Szkolnej i chcesz wjechać w Fabianowską. Gdy ktoś będzie stał/jechał autem na Fabianowskiej pod prąd, to Ty ze Szkolnej w Fabianowską nie wjedziesz. Cwaniaczki jadące od strony Komornik omijają taki przestój wtedy ścinając zakręt w prawo przez ziemię po prawej stronie. Inne cwaniaczki (m. in kurier w żółtym busie) jadące od Komornik omijają korek na Szkolnej ulicami Aroniową i Polną i potem wciskają się dalej na Fabianowską.

 • Mlody pisze:

  Widzę że ktos niema co robic I nagrywa filmiki. Weź się za robotę gościu

 • Tomek pisze:

  Nie rozumiem sensu tego znaku zakazu – roboty drogowe nie wychodzą dalej niż chodnik na ul. Fabianowskiej. Z punktu widzenia ciągu ul. Fabianowskiej tam nie ma żadnego zwężenia!

 • Iwona pisze:

  Znak jest bezsensu – Szkolna niby jednokierunkowa a jak zaczynają przy szkole grzebać, to nawet nie idzie przejechać w tą pozostałą jedną stronę. I nie dziwię się, że ludzie na Komorniki jeżdżą w dalszym ciągu ul. Fabianowską. A pan mieszkaniec skarżypyta…

 • plewiszczanin pisze:

  Szanowna Redakcjo!
  Proponuję usunąć ten artykuł i cały wątek oraz wszystkie komentarze, ponieważ jak widać- ile czytających tyle zdań, a co gorsze każdy następny komentujący w sposób szczególny próbuje przeforsować swoje racje. Co więcej, proponuję również nie podejmować nigdy więcej tak kontrowersyjnych tematów, jakie się przy okazji remontów naszych lokalnych dróg mogą pojawić ( a to kałuża na rynku po deszczu,skrzynki z prądem na środku chodnika, a to jazda pod prąd itd.itp). Skrzynki energetyczne – jak się okazało- ostatecznie znalazły się na swoim miejscu, trzeba było tylko poczekać na koniec prac, kałuże odparowały , resztę wody odprowadził kolektor po jego podłączeniu a nieuważny kierowca ostatecznie naraża się na mandat. Takie tematy nie wnoszą niestety nic konstruktywnego do naszej budowanej rzeczywistości a są tylko pożywką do mało przemyślanych uwag. Niech zakończę zatem stwierdzeniem- kto jest bez winy, niech pierwszy napisze kolejny(mądry) komentarz.

 • Pablo pisze:

  Nawet jeśli jest wcześniej znak o ślepej ulicy to jest bezzasadny. W tęczową idzie wjechać i wyjechać do kolejowej. Problem polega na tym że powinny być duże żółte tablice informujące o objazdach a nie zakaz wjazdu i ch.j. A tak przy okazji nie zgadzam się że problemem sa tylko drogowcy ustawiający znaki. Plewiska są pełne popaprańców nowobogackich co to najlepiej wiedzą jak się jeździ, oni muszą być wszedzie najszybciej, oni mogą się wszędzie zatrzymać. A jak przychodzi do skrętu w lewo na skrzyżowaniu kolejowa fabianowska to stoi kołek i nie potrafi przepuscic aut za sobą. Blokuje ruch cymbał i to jest notoryczne

 • Maciej pisze:

  Grunwaldzka na czas remontu też niby była jednokierunkowa a i tak masę wiary waliło pod prąd w stronę Biedronki.

 • Anton pisze:

  Podziękujmy wszystkim, którzy ignorują ten znak. Zmniejszają w ten sposób korki na kolejowej przed Grunwaldzką!

 • morek pisze:

  jest znak ze ślepą ulica za skrzyżowaniem z ul. Kolejową tylko trzeba patrzeć na znaki a nie mieć wszystko w nosie

 • Mala pisze:

  I co to komu przeszkadza ze wjezdzaja tam???

 • Uf pisze:

  Prawdziwy bohater Plewisk! Zuch!!! :)

 • Mieszkanka pisze:

  Sa znaki informujace o tym ze ulica jest slepa. Czasami trzeba nauczyc sie dobrze patrzec a nie jezdzic na pamięć 😄

 • S pisze:

  Jest znak na wjeździe w Fabianowską od Kolejowej, zaraz przy przejściu, że droga jest ślepa. Tak czy inaczej, łatwo nie jest, ale to nie powód, żeby łamać przepisy. Od naszej strony też nie było prosto do Piotra&Pawła dojechać, musieliśmy jechać dookoła, to znaczy, tym tokiem myślenia powinniśmy jechać pod prąd, bo po co objeżdżać? Jest znak, jest przepis i tyle w temacie, sam stanę któregoś dnia i będę nagrywał wszystkich, zobaczymy co się będzie działo, jak będą zawracać kozaki.

 • Fast pisze:

  Ojej skrzywdzeni kredytowi celebryci zakaz wjazdu i co teraz 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

 • Sliwa pisze:

  Osobiście ignoruje ten znak bo mija się z celem

 • Anonim pisze:

  Niestety na skrzyżowaniu Fabianowska a Kolejowa jest znak o ślepej ulicy. Ale faktycznie trochę rozsądku by nie zaszkodziło tym którzy planują miejsca ustawienia znaków….

 • Mieszkanka pisze:

  Prawo jazdy z chipsów wyciągnęli kierowcy, którzy na skrzyżowaniu z kolejową znaku o drodze zamkniętej nie widzieli.

 • S pisze:

  Na wjeździe na Fabianowską przy przejściu dla pieszych jest znak informujący, że to ślepa ulica …

  Fakt, że cyrk jaki mamy tutaj, w związku z tą przebudową nie zwalnia nikogo, z przestrzegania przepisów i znaków. Miejmy nadzieję, że ta karuzela niebawem się zakończy, takie wariactwo jak tu panuje jest mocno męczące i musimy zmagać się z tym niestety jeszcze jakiś czas.

 • arasik pisze:

  A kto mówi o ślepej ulicy? Przed kościołem masz skręt w lewo do tęczowej. Fakt, że debilizmem jest ten znak. Nikomu to nie wadzi gdyż samochody od komornik mogą jechać wyłącznie w prawo, więc ruch byłby tam płynny. Jak widać ktoś był nadgorliwy i tyle.

 • Tulio pisze:

  Co za idiotyczne filmy. Baranem jest ten kto ten znak tam postawił. I co? myślicie, że przez ten znak ktoś będzie “dymał” dookoła skoro chce jechać w stronę Komornik? Problemem w Plewiskach nie są kierowcy tylko barany, które utrudniają życie kierowcom (przez ustawianie durnych znaków), zwłaszcza tam gdzie wcale sytuacja tego nie wymusza.

 • Piotr pisze:

  Z tego co pamiętam to nie ma wcześniej znaku o ślepej ulicy. Dojeżdżasz do końca i zonk. Jak tam nawrócić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>