Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Sobota, 21 lipca 2018 roku
MENU
wtorek, 12 września 2017 roku

Grand Prix WPN w Komornikach

1
gran

Zobacz zdjęcia (1)

15 października w Komornikach odbędzie się ostatnia z cyklu Grand Prix WPN impreza w Nordic Walking. To pierwsze tego typu wydarzenie na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego, które swoim zasięgiem objęło tereny gmin: Mosina, Puszczykowo, Stęszew i Komorniki – partnerów i inicjatorów projektu „Aktywna Trójka- trasy trzech aktywności po WPN”.

Organizatorzy w gminie Komorniki przygotowali 7 km trasę, która biegnie malowniczymi ścieżkami Parku. Wszystkie imprezy Grand Prix odbywają się z pomiarem czasu oraz pod okiem sędziów. Start(godz. 11.00)  i meta w Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolniczo-Spożywczego w Szreniawie, gdzie nastąpi podsumowanie cyklu i wręczenie pucharów i nagród.

 

Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8.30 na terenie Muzeum. Zapraszamy do udziału również osoby, które chciałby pierwszy raz sprawdzić swoje możliwości na zawodach, a wcześniej chodziły tylko rekreacyjnie.

Zgłoszenia elektroniczne na: http://zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/GP-WPN-NW-komorniki/

Szczegóły na https://www.facebook.com/GrandPrixWPN/ i www.gosirkomorniki.pl

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1819565168071575/

 

GOSiR Komorniki

gran

Komentarze (1)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>