[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 20 marca 2023 roku
MENU
środa, 22 czerwiec 2016 roku

Klub Przedsiębiorczych Kobiet Plewisk na wyjeździe integracyjnym

0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zobacz zdjęcia (5)

Przedsiębiorcze mieszkanki Plewisk w ramach przynależności do Klubu, spędziły sobotę 18 czerwca w Kórniku pod Poznaniem, gdzie w otoczeniu przyrody a przede wszystkim promieni słońca miały możliwość poznać się w nieco innych niż zawsze okolicznościach.

Podczas spotkania było jak zawsze wiele atrakcji jak rejs statkiem czy zwiedzanie zamku w Kórniku z przewodnikiem. Był tez czas aby przy kolacji grillowej porozmawiać i poznać się bliżej. Nie zabrakło też typowej pracy klubowej. Tym razem wszystkie Panie za pomocą namalowanych przez siebie rysunków, przedstawiały swoje oczekiwania względem Klubu. Oj było wesoło…

Na zakończenie jak zawsze Monika Zygmunt – Jakuć, założycielka Klubu, rozlosowała dwie nagrody. Pierwsza z nich była koszulka Euro 2016 a druga to kolorowanki dla dorosłych. Żal było wracać bo humory dopisywały, atmosfera niepowtarzalna a i tematów do rozmów bez liku.
Kolejne spotkanie Klubu po wakacjach – we wrześniu. Pomysłów i tematów mamy sporo. Nic tylko je zrealizować!
Ja zawsze zachęcamy wszystkie mieszkanki Plewisk do wstąpienia do Klubu i polubienia naszej strony na facebooku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentarze (0)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>