[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 15 października 2018 roku
MENU
wtorek, 17 października 2017 roku

Kolejny Konkurs ! Gwiazda Bożonarodzeniowa

0
gwiazdaregulamin

Zobacz zdjęcia (3)

Konkurs pt.: GWIAZDA BOŻONARODZENIOWA –  forma przestrzenna

Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach oraz Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego zapraszają do konkursu pt.: .

 1. Konkurs ma charakter otwarty dla dzieci i dorosłych. Ma na celu promocję i podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowej związanej z wykonywaniem plastyki obrzędowej. Celem jest tworzenie i ozdabianie „Gwiazdy bożonarodzeniowej” z oraz próbę lokalizacji dekoracji. Zachęcamy do wykorzystania materiałów przetwarzalnych.
 2. Organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach ul. Stawna 7/11 oraz Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego. Opiekunem konkursuartysta plastyk Julia Kaczmarczyk-Piotrowska.
 3. Wielkość pracy przestrzennej powinna mieścić się w wymiarachod 10/10 cm do 100/100 cm wysokości.
 4. Należy wykonać „Gwiazdę”w niecodziennej odsłonie. Zachować kształt jako formę przestrzenną. Interpretacja wybranego surowca i technik zdobniczych pozostaje w zamyśle autora pracy. Wybór miejsca wraz z opisem powinien być załączony do pracy. Prosimy podpisanie jej w widocznym miejscu lub zamieszczenie logotypu autora.
 5. „Gwiazdę”należy dostarczyć do dnia 27.11.2017 do godziny 20:00 do Sali Piwnica wGOK Komorniki, ul. Stawna 7/11, gok.komorniki.jkp@wp.pl.
 6. Prace zgłaszamy indywidualnie lub jako grupa. Prosimy o jej opisanie: autor, dane kontaktowe, w przypadku placówek  – nazwa instytucji i kontakt z prowadzącym.
 7. Posiedzenie jury w dniu 30.11.2017przyzna nagrody w kategoriach zgłoszeń: dziecięcej: przedszkola, SP klasy 0-III, SP klasy IV-VI, młodzieżowej od 14 do 18 lat i dorosłych. Zgłoszenia indywidualne i grupowe.
 8. Zostanie opublikowana lista laureatów na stronie GOK Komorniki w dniu 1.12.2017. Prace wystawione od 3.12.2017 w wybranych obiektach. Wręczenie nagród laureatom podczas Mikołajkowego Odpalenia Choinki w Komornikach w dniu 3.12.2017 o godzinie 17:00.
 9. Prace pozostają w dyspozycji Organizatora – Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach i zostaną zaprezentowane na wystawach w współpracujących instytucjach oraz na terenie obiektów GOK w Komornikach.
 10. Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne o autorstwie wykonanej pracy. Organizator nie wypłaca honorariów autorom za publikację ich prac.
 11. Prace przechodzą na własność Organizatora.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

UWAGA: zgłoszenia grupowe po eliminacjach wewnętrznych w placówce zgłaszającej.

Liczymy na Państwa pomysłowość i innowacyjność, a także dobór środków, skłaniających się do poszukiwań eko surowców oraz wspaniałe pomysły na lokalizacje.

Szczegóły na stronach: www.gokkomorniki.pl, www.zpkww.pl

ZAPRASZAMY! 

Opr.: JKP GOK Komorniki

gwiazdakonkurs gwiazdaregulamin

Komentarze (0)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>