Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Sobota, 21 lipca 2018 roku
MENU
środa, 6 września 2017 roku

Komorniczanka najszybsza

0
BIEG

Zobacz zdjęcia (1)

Szanowni Państwo

Nasza mieszkanka, Magdalena Wiśniewska, traithlonistka, odniosła kolejny sukces podczas Prime Food Triathlon Przechlewo 2017.

Pani Magda była najlepszą kobietą na dwóch dystansach: 28,25 km oraz 56,5 km. Po zawodach nie kryła zadowolenia: Plan na zawody został zrealizowany – mocne pływanie, mocny rower i potem końcówka. To był mój ostatni start w tym sezonie, więc chciałam dać z siebie wszystko i zakończyć go mocnym akcentem. Jeśli harmonogram startów nie pokrzyżuje mi planów, to w przyszłym roku widzimy się na pewno na starcie w Przechlewie. W tym roku zabrałam ze sobą też mamę, bo jest to naprawdę świetna impreza! Zwycięstwo na drugim dystansie nie było zamierzone, by startować dzień po dniu, ale wczoraj był tak szczęśliwy dzień, że stwierdziłam, że może uda się podtrzymać dobrą passę. Dałam z siebie tyle ile mogłam i cieszę się, że mogłam tak dobrze zakończyć sezon.

Gratulujemy Pani Magdzie doskonałej formy i życzymy kolejnych udanych startów.

Mani Magdalena Wiśniewska na co dzień jest trenerem w Kuźni Traithlonu.

UG Komorniki

BIEG

 

Komentarze (0)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>