[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 15 października 2018 roku
MENU
piątek, 17 listopada 2017 roku

List od mieszkanki – parkowanie

9
IMG_6209

Zobacz zdjęcia (1)

“Bardzo proszę o opublikowanie zdjęcia tak “pięknie” zaparkowanego auta. Jestem tym przerażona. Zastanawiam się czy ktoś rezerwuje w ten sposób miejsce parkingowe czy może tak bardzo śpieszył się na zakupy do pobliskiego marketu…”

Mieszkanka Ewa

IMG_6209

 

Komentarze (9)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

9 komentarzy

 • FajnyKarob pisze:

  Mala – to twoje auto? 😀 Gratulacje!

 • Mala pisze:

  Ten portal to powoli sie robi ksiega skarg. Zenada

 • ... pisze:

  Na ulicy Północnej samochody zaparkowane są na chodniku bardzo blisko skrzyżowania. Dziwi mnie to, że ich wlasciele nie mają obaw przed ich uszkodzeniem.

 • Anonim pisze:

  Na ulicy Północnej auta parkowane są za blisko skrzyżowania. Często na samej krzyżówce. Dziwie się, że właściciele tych samochodów nie obawiają się o to, że parkując w ten sposób narażają swoje auta na uszkodzenia.

 • Aaa pisze:

  Nie wiem czym autorka listu jest przerażona?! To nie powód do przerażania, tylko jak już do ogromnego zażenowania głupotą, bezmyślnością innych kierowców. Z resztą taki sposób parkowania jest nagminny i jak dla mnie nie jest to niczym “szokującym”. Parkingi pod sklepami to jedno, ale chyba gorsze jest parkowanie ludzi na chodnikach albo na bramach wjazdowych do posesji..albo jak napisał jeden z komentujących poniżej – na środku drogi. Tym się powinna zająć straż gminna…

 • Plewiszczanin od 28 pokoleń pisze:

  Dlaczego tyle tajemnic? Nie można podać gdzie dokładnie zrobiono to zdjęcie, obok jakiego marketu itp? Generalnie nie zaszkodziłoby zrobić zdjęcie tablicy rejestracyjnej, ale np. bez ostatniego numeru, skoro to taki problem.
  Do osoby o nicku “pola” – nie widziałem dawno bardziej idiotycznego tworzenia na siłę niż wyraz “KIEROWCZYNI”

 • pola pisze:

  Ale to jest normalne parkowanie naszych kierowców. Mnie najbardziej zastanawia dlaczego np. przez przedszkolem na ul. Zielarskiej mimo, że jest wolnych około 30 miejsc w najbliższym sąsiedztwie to zawsze znajdzie się kierowca (KIEROWCZYNI), który musi swoje auto zaparkować na środku drogi przejazdowej tuż przed przejściem dla pieszych. Niewiem, może jak się mieszkało przez 30 lat we wsi bez dróg gruntowych to ludzie po prostu nie wiedzą to czego służy parking, a prawo jazdy zdali po prostu fuchsem…

 • Kika75dd pisze:

  To się nazywa mieć wszystkich gdzieś. ” Król parkingu”- ważne, że on zaparkował

 • KasiaPlewiskowa pisze:

  Może należy powtórzyć kurs na prawo jazdy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>