[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 25 marca 2019 roku
MENU
1
poniedziałek, 27 sierpnia 2018 roku

Mieszkania komunalne w Plewiskach

6
4

Zobacz zdjęcia (2)

20 sierpnia gmina przekazała klucze do nowych mieszkań komunalnych w Plewiskach przy ul. Szkolnej 155A.

Parterowy budynek zawiera osiem mieszkań. Cztery z nich o powierzchni 52 m2 mają po dwa pokoje, kuchnię, łazienkę, korytarz i przedsionek. Cztery mniejsze o powierzchni 42,75 m2 składają się z dwóch pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym. Każde z mieszkań wyposażone jest w oddzielny licznik wody, prądu i gazu z indywidualnym gazowym kotłem Co. W ramach inwestycji powstały też dwa budynki gospodarcze z komórkami lokatorskimi.

Lokatorami nowych mieszkań zostały rodziny wskazane przez Wójta, po zasięgnięciu opinii społecznej komisji mieszkaniowej złożonej z przedstawicieli pracowników ośrodka pomocy społecznej, radnych oraz urzędników z urzędu gminy.

Koszt budowy to 1.704.689 zł, pokryty w 29% ze środków Banku Gospodarstwa Krajowego. Realizacja trwała od stycznia do lipca 2018 roku.

Źródło: Komorniki.pl

Komentarze (6)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>