[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Czwartek, 17 stycznia 2019 roku
MENU
poniedziałek, 22 stycznia 2018 roku

Mistrz parkowania na Nowym Rynku

29
26828045_1336212123149659_237096280_o

Zobacz zdjęcia (2)

Kolejny mistrz parkowania został odkryty przez jedną z mieszkanek Plewisk – tym razem na Nowym Rynku. Jak widać kierowcy wykorzystują fakt braku wyraźnego znaku z zakazem parkowania na chodniku:

26829144_1336212119816326_68053574_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26828045_1336212123149659_237096280_o

Komentarze (29)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

29 komentarzy

 • Asia pisze:

  Ostatnio pan małym autem chyba Tico tak zaparkował, że ja większym autem nie mogłam przejechać, zatrombilam a on nic, więc wyszłam poprosić żeby odjechał a on – ” nie mogę bo czekam na kogoś, kto jest w sklepie ” dodam, że na parkingu siedział policjant w radiowozie i nie zareagował. Why?

 • Pablo pisze:

  jak dla mnie mogą sobie parkować. tylko niech zostawią 1,5 m tak jak przepisy nakazują a i niech nie zastawiają aut zaparkowanych prawidłowo po skosie na miejscach parkingowych. Czyli chyba się to nie uda 😀

 • A pisze:

  Mnie też to denerwuje. Nieraz mam ochotę przejechać wózkiem po karoserii niż schodzić na ulicę. Gdzie te 1,5m dla pieszego? Naprawdę szlachta musi parkować pod drzwiami sklepu??? A żeby nie było jak jadę autem na zakupy to parkuję choćby z tyłu, byle nie na chodniku.

 • pola pisze:

  a kto jest w ogóle właścicielem Nowego Rynku? tzn. wiadomo, że jakaś grupa – spółka, ale gdzie można znaleźć ich dane kontaktowe? jakby człowiek chciał się z nimi skontaktować czy wysłać maila to nawet nie wiadomo gdzie. zachowują się tak jakby ich bezpieczeństwo ludzi w ogóle nie interesowało, bo jeszcze, nie daj Boże, zniechęcą klientów, którzy swoją furmanką…a przepraszam nowobogacką furą muszą wszystkich zastopować. Widać, że Polska to jeszcze dziki kraj, gdzie normy społeczne nic nie znaczą. Bez zakazu ani rusz…

 • mniej miejsca po remoncie Grunwaldzkiej pisze:

  Ostatni remont ul. Grunwaldzkiej zmniejszył przestrzeń parkingową, zatem stawanie na chodniku tak jak kiedyś prowadzi to blokady przejazdu. Gmina niestety nie postawi znaków na tym odcinku, ponieważ to jest droga wew. zatem powinien to zrobić właściciel gruntu.

 • Mieszkaniec też kierowca pisze:

  Za ten gwóźdź to bym gry z dupy powyrywał. Co auto winne że właściciel lub kierowca staje jak debil? Fakt że miejsc tam jak na lekarstwo jest i ludzie stają wzdłuż drogi kosztem szerokości chodnika. Ale z drugiej strony brak zakazu parkowania daje przyzwolenie do takich manewrów. Jeśli ma to być zgodnie z literą prawa to dalej niż 10m od przejścia dla pieszych oraz należy pozostawić 1,5m szerokości dla pieszych.

 • do Krzyś pisze:

  parking jest, za budynkami, im się po prostu nie chce, oni nie umio….

 • system pisze:

  chyba mieszkanka była po raz pierwszy na nowym rynku..
  przecież to norma, niestety
  przyjechali z lasu na wieś i parkują jak na łące

 • Krzyś pisze:

  Zróbcie parking w tej okolicy to nie będzie problemu

 • Maf pisze:

  Bezmózgie lenie

 • Maciej pisze:

  Nie rozumiem tego wiecznego marudzenia, nie ma zakazu to się parkuję. Też trochę zrozumienia dla kierowców, wiadomo że jest tam ciężko zaparkować, a dla przechodnia to jest aż taki koniec świata, że musie to auto ominąć tą jakże ruchliwą “jezdnią”???? Ludzie trochę zrozumienia i życzliwości dla siebie wzajemnie. Ile mistrzów pieszych by można znaleźć, którzy myślą że są mistrzami świata i włażą ludziom pod koła bo wchodzą na pasy, ale spojrzeć czy coś jedzie to już nie łaska. Może o takich mistrzach też zaczniemy tutaj wypisywać.

 • PM pisze:

  Gmina sama sobie strzeliła w kolano zwężając tą uliczkę i parking kosztem szerszej Grunwaldzkiej(po co na tym odcinku nie wiem). Teraz każde auto będzie zabierać i chodnik i ulicę a zatrzymać się czasem trzeba.

 • Jacek pisze:

  Co drugi tak parkuje na rynku. I co?

 • Monika Binaska pisze:

  Takie sytuacje to od zawsze tam są.
  Dobrze byłoby gdyby odpowiednie służby zajęły się tym.
  Jedni krążą w poszukiwaniu wolnego miejsca, a inni mają to gdzieś i skutecznie utruwają innym życie.
  Czasami odnoszę wrażenie, że jakby była taka możliwość to wyjechali by wewnątrz sklepu.

 • mieszkaniec pisze:

  Czy ludziom na prawdę się nudzi skoro robią takie zdjęcia i wrzucają do internetu? Trzeba było poczekać na kierowcę i zwrócić mu uwagę a nie wrzucać takich informacji na stronę. Nie ma zakazu więc można tam stawawać

 • Xawery pisze:

  Ta KIA to tylko jeden z przypadków. Ale od kilku (kilkunastu) tygodni przejeżdżanie w okolicach Nowego Rynku to zmora. Kierowcy parkują jak chcą, na dużym placu ten środkowy rząd, który ustawiają to też jakaś patologia. I spędzasz 20 min aż łaskawie ktoś skończy swoje zakupy i odjedzie.

 • Zuza pisze:

  Ta kia ostatnio stała na przejściu dla pieszych na kopercie tarasując wjazd i przejście.

 • Ola pisze:

  Ta kia ostatnio stała na przejściu dla pieszych na kopercie tarasując wjazd i przejście.

 • Kika75dd pisze:

  To co się tam dzieje to paranoja!!! Takich mistrzów kierownicy jest tam kilkadziesiąt dziennie. Samochody,które prawidłowo zaparkowały nie mogą wyjechać, inne muszą się się” przeciskać chcąc przejechać nie wspominając już o tym,że blokowane są chodniki dla pieszych!! Pieszy musi czekać aż inny pieszy przejdzie bo ” mistrzowie kierownicy ” tak parkują,że dwukierunkowy ruch na chodniku jest niemożliwy. Myślałam, że po niedawnym remoncie będzie lepiej ale się przeliczylam….

 • Lazz pisze:

  Takich “mistrzuf” to jest od groma w sobotę

 • @ndy pisze:

  To nic nowego. Tak jest codziennie.

 • Iwona pisze:

  wiecznie wpis ze od mieszkanki Plewisk…..panie nie macie co robić?????

 • Mieszkaniec pisze:

  Też mi coś, codziennie stoi tak kilkadziesiąt takich idiotów. Najlepiej przejść się z gwoździem w lewej dłoni, ale przecież każdy tylko na chwilę… Debile

 • michal pisze:

  cóż za odkrycie, przecież to jest tam standard.

 • Plewiszczan pisze:

  Przepraszam bardzo, ale ta “Pani” to ona pierwszy raz jest na Nowym Rynku w Plewiskach ? Coś czuje, że to jakaś spółka z “Czytelniczką” od dziur i błota na ulicy. Przeprowodziły się cebule z POZNANIA i nie ma jak na sąsiadów donosić to trzeba ponarzekć.
  Pozrawiam

 • Krzyś pisze:

  Zróbcie gdzieś jeszcze parking to nie będzie takiego problemu i głupich komentarzy bo jak jedziesz po zakupy i jeździsz pięć razy w kółko żeby znaleźć miejsce to w efekcie końcowym gdzie zaparkować???????????

 • Marta pisze:

  Parkowanie w tamtym miejscu to w ogóle jakaś kpina. Niektórzy najchętniej jeździliby samochodem w sklepie między regałami.

 • Anonim pisze:

  To jest zachowanie powtarzalne. Auta zawsze są zaparkowane w taki sposób. Dodatkowo między budynkami Nowego Rynku auta są tak zaparkowane, że niejednokrotnie widziałam zastawione pasy dla pieszych.
  Parking jest także z tyłu, z czego chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę.

 • Mieszkanka. pisze:

  Ciągle tak stają. Niestety nie tylko auta osobowe, bo także busy…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>