[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Środa, 19 grudnia 2018 roku
MENU
wtorek, 19 grudnia 2017 roku

List od mieszkanki – Mistrzowie parkowania

10
IMG_6293

Zobacz zdjęcia (1)

Otrzymaliśmy od anonimowej mieszkanki Plewisk dość wymowną fotografię z komentarzem:

“Tym razem przedstawiam nie jednego, ale aż DWÓCH mistrzów parkowania! Czyżby to byli buntownicy, którzy chcą się wyłamać z systemu ekonomicznego parkowania swoich pojazdów? Szkoda tylko, że takim działaniem zajmują zdecydowanie za dużo miejsca, dodatkowo utrudniając wyjazd innym samochodom…”

IMG_6293

Komentarze (10)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

10 komentarzy

 • zolwik pisze:

  rzeczywiście gdyby zaparkowali jak reszta to jeszcze ile samochodów by się zmieściło…… :)

 • Nijak Janusz pisze:

  tak parkuja przyslowoiowe blondynki lub nowobogacke kobitki , znam takie oj znam ,bez kija nie podchodz do takiej b aba jagi .

 • Tulio pisze:

  Co za pierdoły!!!! Lepiej zacznijcie robić zdjęcia TIRÓW masowo jeżdżących Grunwaldzką na zakazie i wysyłajcie na policję bo jak tak dalej sobie będą jeździć bezkarnie to po zimie nowiutki asfalt będzie do wymiany!!!!!!!!!!!

 • Waldi pisze:

  Iwona pewnie sama tak parkujesz i dla Ciebie jest, to normalne zachowanie, ale zapewniam, że nie jest. Mam nadzieję, że kiedyś będziesz miała niespodziankę na swoim autku w postaci karnego k… Widzisz Marcin nie każdy musi zapier…. od rana do wieczora, żeby coś mieć. Może ta Pani ma np. przerwę w pracy i tak ją wykorzystuje, żeby pokazać jakim można być mistrzem parkowania.

 • Piotr pisze:

  Większość tych ludzi to egoiści, ważne jest to, że oni zaparkowali a reszta niech sobie szuka miejsca. Do tego trzeba być niepełnosprytnym intelektualnie żeby krytykę debili nazwać donosem. Do Marcina co Ciebie obchodzi ile Pani ma wolnego czasu zajmij się swoim.

 • Mieszkaniec pisze:

  Tylko ludzie o niskim IQ mogą nazywać napiętnowanie kretyńskich zachowań donosicielstwem.

 • JA pisze:

  Czy na tym placu istnieje oznakowanie informujące w jaki sposób należy tam parkować ?

 • Lazz pisze:

  Jest tam cała masa takich idiotów, do nich zaliczyć można też tych, którzy stają na chodniku na linii gdzie są sklepy. Dwoje ludzi się spokojnie minąć nie może, a co dopiero matka z małym dzieckiem w wózku.

 • Iwona pisze:

  ojej utrudnia wyjazd…miejsca sporo z tego co widać. Chyba po prostu komuś się nudzi i donosi jak donosiciel

 • Marcin pisze:

  Takie listy napawają optymizmem. Świadczą bowiem o tym, że Panie jak ta wysyłająca fotkę nie mają wiele zajęć a za to dużo czasu na pierdoły. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>