[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Piątek, 19 października 2018 roku
MENU
environmental-protection-326923_1280
środa, 29 listopada 2017 roku

Monitoring jakości powietrza – stacja dla Plewisk

9
environmental-protection-326923_1280

Zobacz zdjęcia (1)

Szanowni Państwo,

Do Redakcji przyszła wiadomość od Pana Łukasza w kwestii możliwości zdobycia dla Plewisk stacji monitoringu jakości powietrza. Uważamy, że jest to wspaniała inicjatywa, szczególnie, że w okresie zimowym powietrze jest bardziej zanieczyszczone. Treść wiadomości ze wszystkimi szczegółami przedstawiamy poniżej:

 

Sąsiedzi!

Czy chcemy mieć w Plewiskach monitoring czystości powietrza? Trwa akcja “Aviva – wiem czym oddycham”. W związku z tym zgłosiłem nas do konkursu. Jeśli znajdziemy się wśród 100 lokalizacji o największej ilości głosów w kraju – będziemy mieć taką stację u nas! Głosowanie trwa do 10 grudnia. Wystarczy kliknąć w link poniżej i wpisać swojego maila.

Szukajcie lokalizacji Plewiska, ul.Fabianowska 174, 62-064. Po wpisaniu danych i głosowaniu przyjdzie mail, którego TRZEBA POTWIERDZIĆ -potwierdzenie przyjdzie na podany adres mailowy.

Link: https://wiemczymoddycham.pl/glosowanie/135a0477-3944-4c2e-a44f-dadd83c049ee

Podajcie dalej, zachęcajcie znajomych i sąsiadów do głosowania! Wygrajmy to razem – dla naszego zdrowia!

 

Bardzo zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu. Jak mówi Pan Łukasz – to dla naszego zdrowia!

Komentarze (9)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

9 komentarzy

 • S pisze:

  Przydało by się żeby straż gminna zaczęła sprawdzać czym niektórzy pala. Maja prawo wlepiać mandaty. Doskonale widać które z domów zatruwają cała okolice. Czarna droga, garncarska/fabianowska, kolejowa…

 • P. pisze:

  w Plewiskach najczęściej wiatry wieją z północnego zachodu, lepiej więc jeżeli stacja pomiarowa jest dalej na wschód (bliżej Poznania). Jeżeli stacja pomiarowa będzie na zachodniej granicy Plewisk to zbadamy powietrze na polach za Plewiskami. Niestety ta wiedza da nam tyle, że będziemy widzieli że jest źle, teraz tylko się domyślamy.

 • halinka pisze:

  koło szkoły tam dzieci dużo – lokalizacja 2 – Fabianowska 5

 • czesław pisze:

  lepiej na lokalizację Fabianowska 5

 • Tomek pisze:

  Głos oddany! Pytanie tylko co zrobimy z tą wiedzą…

 • P. pisze:

  Zagłosowałem. jak na razie 73 oddane głosy i 23 miejsce.

 • Anonim pisze:

  Zgadzam się

 • Marcin pisze:

  Super inicjatywa wreszcie byśmy zobaczyli co niektórzy wpuszczają do powietrza. Wieczorami w niektórych miejscach (np. Czarna Droga) nie da się przejść bez zakrywania twarzy.

 • Czarna pisze:

  Głos oddany. Mieszkańcy Plewisk do głosowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>