[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 20 marca 2023 roku
MENU
A photo by Mikal Strøm. unsplash.com/photos/W9QRRlHCGzs
piątek, 7 październik 2016 roku

Monitoring w Komornikach i Plewiskach

11
A photo by Mikal Strøm. unsplash.com/photos/W9QRRlHCGzs

Zobacz zdjęcia (1)

Szanowni Państwo

Wójt Komornik podpisał umowę na organizację monitoringu w dwóch największych miejscowościach gminy.

Ponad 30 kamer obrotowych i stacjonarnych zostanie zainstalowanych na osiedlach Soplicowo (Komorniki)i Zielarskim (Plewiska). Punkt obsługi monitoringu będzie zlokalizowany na komisariacie Policji w Komornikach. Montaż kamer rozpocznie się jeszcze w tym roku, a całość zadania wyniesie 664.200,00 zł.

UG Komorniki

Komentarze (11)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

11 komentarzy

 • Polaczek pisze:

  Wszyscy, ale to wszyscy TYLKO narzekacie.
  Nie ma kamer – źle, są kamery – też źle – bo pewnie powinny być w innych miejscach; albo za drogo; albo ch. wie co jeszcze.
  Ehhh Polacy

 • POLICJA WOGLE ISTNIEJE NA PLEWISKACH RACZEJ NIE pisze:

  Mam pytanie jak to jest ze na wsi 2km na2km codziennie gina auta i policja jakos nikogo nie zlapie 4km kwadratowe tak ciezko upilnowac albo policja sie boi albo jest cos wiecej na rzeczy kozlowskiego mietowa znam sporo osub co skradziono im auta tym co dzieje sie na plewiskach powinna sie zajac wysza instancja niz policja z komornik COS TUTAJ SMIERDZI a jak maja tak pilnowac to musimy napisac o zlikwidowanie komisariatu bo jest to bezsens szkoda pieniedzy jak maja tak dzialac i poznan niech to przejmie proste

 • Jerzyk pisze:

  W piątek 18.11 skradziono rower z osiedla przy ul.Kozłowskiego w Plewiskach .Komuś w ten dzień tez skradziono???

 • abc pisze:

  Monitoring by się przydał na Grunwaldzkiej przy biedzie i przy rynku. Tak jak i posterunek policji w Plewiskach. Straż Gminna mało widoczna i mało przydatna. Jak potrzeba to jej nie ma.
  Poza tym, niestety zauważalnie większe rozpasanie na ulicach. Z roku na rok jest coraz gorzej w tej kwestii. Rozwiązania problemów nie widać, a nierzadko chałupniczo budowanych szeregowców i brzydkich bloków rodem z PRL-u ciągle przybywa.

 • TO MACIE PRAWDE PEWNIE GMINE ZABOLI pisze:

  NO FAKT NA KOZLOWSKIEGO TO JEST MASAKRA TAM WIECZORAMI STRACH CHODZIC A PODOBNO KRADNA NA MAKSA NA POLICJE TO MALO KTO SIE ZGLASZA BO I TAK PO NIECALYM MIESIACA POLICJA CO ROBI SPRAWE UMO>>>>> DOBRE CO. GMINA KOMORNIKI ZAWSZE W DODRYM KIERUNKU JAK AUTO CHCESZ ZMIENIC ROWER TO TYLKO NA ZIELARSKIE NA KOZLOWSKIEGO napewno przepadnie kwestia czasu GMINA KOMORNIKI ZAWSZE W ZLYM KIERUNKU TAKIE LOGO POWINNO BYC

 • mieszkaniec pisze:

  Na ul profesora Kozłowskiego to takie życzy się dzieją ze policja będzie jeszcze trochę tutaj stacjonowac giną rowery wózki dzieciece katalizatory samochody kolopaki praktycznie wszystko ciekawe co policja i gmina

 • SZOCH pisze:

  Coraz częściej pojawiają sie drobne kradzieże i niszczenie aut w centrum Plewisk….

 • Racjonalny pisze:

  Z jakiej racji cała wieś ma płacić za monitoring jednego osiedla? Niech wspólnota mieszkańców zrobi zrzutkę, zamontuje kamery i zatrudni ochroniarzy do gapienia się w monitory, jeżeli czują taką potrzebę. Może jeszcze wójt powinien im wybudować place zabaw i osobny wiadukt nad torami żeby mogli wygodnie dojechać do Poznania?

 • plewiszczanin pisze:

  Niech mnie ktoś przekona, że to nie będą wyrzucone pieniądze. Przykład: zaginiona-odnaleziona w Warcie młoda dziewczyna; zdjęcia złodzieja z monitoringu Skryta w Plewiskach, itd.itp. Dziś wystarczy założyć czapeczkę z daszkiem na głowę i ubrać wdzianko zakrywające znaki szczególne, by nie dać się rozpoznać i żaden monitoring nic nie pomoże. Więcej pożytku byłoby pewnie z jakiegoś fotoradaru, zwiększeniu liczby etatów w komornickim komisariacie lub utworzeniu choćby posterunku Policji w Plewiskach.

 • Piotr pisze:

  Bardzo często tu się pojawiają artykuły o kradzieżach więc część mieszkańców domaga się budowy monitoringu. Szkoda że przy okazji remontu Grunwaldzkiej nie pomyslano o montażu monitoringu.

 • Dejw pisze:

  A może by tak wójt podpisał w końcu umowę na budowę dróg i chodników zamiast zajmować się szpiegowaniem społeczeństwa, bo są miejsca w Plewiskach gdzie ludzie już mieszkają kilkanaście lat a jak deszcz popada to toną w kałużach i błocie. A jak mu się nudzi to niech se pogrzebie…. ale sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>