Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Niedziela, 25 czerwca 2017 roku

This Ad is currently disabled until the Administrator approves it. Only you (the Administrator) and the author can see it.

Pracownik myjni - zatrudnimy

: bezpłatnie
Cena: bezpłatnie
Informacje kontaktowe
Michał
: 724222344
Adres e-mail: zablocki.michal@gmail.com
Opis
Poszukujemy pracownika do myjni samochodowej.

Chcesz pracować?

Starannie wykonujesz powierzoną pracę?

Szukamy właśnie Ciebie

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie się zajmować ręcznym i mechanicznym czyszczeniem pojazdów osobowych, praniem tapicerek, odkurzaniem wnętrz samochodów, czyszczeniem kokpitów oraz drobnymi naprawami w zakresie powłoki lakierniczej - autodetailing.

Wymagania:
-prawo jazdy kat. B – czynnie
-kultura osobista
-umiejętność pracy w zespole
-uprzejmość, uczynność
-dokładność, sumienność, samodzielność
-sprawność fizyczna, szybkość w działaniu
-dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
-mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-atrakcyjne wy

Data ogłoszenia: 18 kwietnia 2017
Oglądane 98 razy