Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Wtorek, 23 maja 2017 roku

Pracownik myjni - zatrudnimy

: bezpłatnie
Cena: bezpłatnie
Informacje kontaktowe
Michał
: 724222344
Adres e-mail: zablocki.michal@gmail.com
Opis
Poszukujemy pracownika do myjni samochodowej.

Chcesz pracować?

Starannie wykonujesz powierzoną pracę?

Szukamy właśnie Ciebie

Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie się zajmować ręcznym i mechanicznym czyszczeniem pojazdów osobowych, praniem tapicerek, odkurzaniem wnętrz samochodów, czyszczeniem kokpitów oraz drobnymi naprawami w zakresie powłoki lakierniczej - autodetailing.

Wymagania:
-prawo jazdy kat. B – czynnie
-kultura osobista
-umiejętność pracy w zespole
-uprzejmość, uczynność
-dokładność, sumienność, samodzielność
-sprawność fizyczna, szybkość w działaniu
-dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
-mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-atrakcyjne wy

Data ogłoszenia: 18 kwietnia 2017
Oglądane 79 razy