Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 roku

This Ad is currently disabled until the Administrator approves it. Only you (the Administrator) and the author can see it.

Praca zdalna ONLINE | Reklama | Dodatkow

: 1,00 zł
Informacje kontaktowe
Wojciech
Adres e-mail: praca@zarabiam-online.pl
Opis
Na zlecenie firmy zewnętrznej poszukujemy osoby chętne do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia działań reklamowych w INTERNECIE.

DOŚWIADCZENIE W BRANŻY NIE JEST WYMAGANE - Uczymy od PODSTAW .

Wymagania niezbędne:

- minimum 18 lat
- motywacja do pracy i osiągania wysokich zarobków
- dostęp do internetu
- zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

- elastyczny grafik.
- niezbędne narzędzia do pracy
- szkolenia
- wysokie wynagrodzenie
- pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy

Zakres obowiązków:

- prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych
- nadzorowanie poprawności działania reklamowych witryn internetowych

Oferowana praca nie polega na wynagrodzeniu

Data ogłoszenia: 18 marca 2018
Oglądane 50 razy