Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 roku

Kasjer/ka w Komornikach

: bezpłatnie
Cena: bezpłatnie
Informacje kontaktowe
Jacek
: 884007203
Adres e-mail: m.grabowska@fallwork.pl
Opis
Miejsce pracy: Poznań ul. Głogowska (Komorniki)

Opis stanowiska:
- praca na kasie
- rozliczanie gotówkowe i bezgotówkowe
- rozliczanie stanowiska po zakończeniu pracy

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz
- ważna książeczka sanepid wraz z orzeczeniem lekarskim o zdolności do pracy
- pełna dyspozycyjność, bądź dyspozycyjność do pracy w weekendy
- dojazd do Komornik

Oferujemy:
- wynagrodzenie tygodniowe lub miesięczne
- szkolenie kasjerskie
- pracę na pełen etat, bądź typowo dorywczą
- przyjazną atmosferę w zgranym zespole
- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
- atrakcyjną stawkę
- zatrudnienie od zaraz

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybr

Data ogłoszenia: 27 marca 2018
Oglądane 34 razy