Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 18 czerwca 2018 roku

Monter/Magazynier

: bezpłatnie
Cena: bezpłatnie
Informacje kontaktowe
Mariana
: 618483140
Adres e-mail: rekrutacja@m-serwis.com.pl
Opis
M-Serwis APT (nr cert. 49) zatrudni dla swojego Klienta osoby na stanowisko:
MONTER/MAGAZYNIER. Plewiska
Obowiązki: prace montażowe, prace magazynowe (pakowanie oraz wysyłanie towaru).
Wymagania: zdolności manualne, wykształcenie minimum zawodowe.
Oferujemy: pracę w systemie 2 zmianowym (7-15;14-22), atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę tymczasową z możliwością podjęcia stałej współpracy, pracę w przyjaznym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@m-serwis.com.pl.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 1

Data ogłoszenia: 12 czerwca 2018
Oglądane 27 razy