[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Sobota, 20 lipca 2019 roku

Pracownik produkcji/operator maszyn

: bezpłatnie
Cena: bezpłatnie
Informacje kontaktowe
Gabriela
: 607402900
Adres e-mail: gabriela.majchrzak@randstad.pl
Opis
Poszukujesz stabilnego miejsca zatrudnienia? Chcesz mieć płynność finansową? Nie czekaj - poszukujemy osób do pracy w Plewiskach. Skontaktuj się z nami - zadzwoń, wyślij sms lub aplikuj a my na pewno się z Tobą skontaktujemy.

oferujemy
umowę o pracę
bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy z kilku lokalizacji na terenie Poznania
atrakcyjne wynagrodzenie (3200 - 3500 brutto) + premie miesięczne oraz roczne
praca na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie
dodatkowe benefity: karta multisport, darmowa opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
pełne wdrożenie

zadania
praca na produkcji przy nieskomplikowanych maszynach
zapewnienie ciągłości produkcji
obsługa maszyn

oczekujemy
doświadczenia w pracy produkcyjnej
dyspozy

Data ogłoszenia: 11 lipca 2019
Oglądane 24 razy