Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Piątek, 25 maja 2018 roku
MENU
czwartek, 11 maja 2017 roku

Pierwszy TARG KOMORNICKI w Szreniawie

2
apples-1841132_1280

Zobacz zdjęcia (1)

Zapraszamy mieszkańców Komornik i Puszczykowa oraz wszystkich sympatyków JARMARKÓW ŚWIĄTECZNYCH na Pierwszy Targ Komornicki w Szreniawie. Impreza jest objęta honorowym patronatem Wójta Gminy Komorniki – Jana Brody.

Targ odbędzie się w dniach 20-21.05  oraz 17-18.06. w godz. od 10-16 na terenie parkingu przy Muzeum Narodowym Rolnictwa w Szreniawie.

Pomysł organizacji Targu powstał z inspiracji Dyrektora Muzeum, dra Jana Maćkowiaka, Wielkopolskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Szreniawie i Lokalnej Grupy Działania Progres z Komornik.

Dlaczego robimy Targ? Biorąc pod uwagę dużą popularność i tradycję Jarmarków Świątecznych na terenie Muzeum, postanowiliśmy zaproponować wszystkim ich uczestnikom (zarówno sprzedawcom i kupującym) możliwość nabywania produktów regionalnych i lokalnych o wysokiej jakości od uznanych producentów. Zaprosiliśmy do współpracy laureatów Gal Produktu Regionalnego, Tradycyjnego i Lokalnego, które LGD Progres organizowało do tej pory na terenie Muzeum.

Na Targu będziemy gościć znanych producentów żywności regionalnej i ekologicznej z całego kraju. Będzie smacznie, zdrowo i różnorodnie.

Naszym celem jest promowanie regionalnych produktów, dlatego zapraszamy do współpracy lokalnych producentów.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19.05. 2017 r. mailowo: dwharasimowicz@tlen.pl lub telefonicznie 602 677 734.

Wstęp na Targ Komornicki jest bezpłatny.

Do zobaczenia w Szreniawie!

UG Komornikiapples-1841132_1280

Komentarze (2)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

2 komentarzy

  • Inez pisze:

    Pomysł fantastyczny, gorzej niestety z realizacją. Słysząc określenie “targ” oczekiwałam (może na wyrost) wielu stoisk z warzywami, owocami, kwiatami, roślinami, czyli dokładnie tego, co mozna spotkać na rynkach (targowiskach) w mniejszych miejscowościach, czy tez na rynkach poznańskich (wildeckim, jezycki, lazarskim). Niestety targ okazał się dużym rozczarowaniem: serki z Nowego Tomyśla, wędzone serki owcze i zaledwie kilka stoisk, to zbyt mało, by przyciągnąć mieszkańców i zachęcić ich do powrotu. Szkoda :(

  • Piotr pisze:

    Gratuluje pomysłu i życzę dużej frekwencji i pogody. Do zobaczenia w Szreniawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>