[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 20 marca 2023 roku
MENU
czwartek, 4 sierpień 2016 roku

Piknik z motoryzacją w Wirach

0
Piknik z motoryzacja_Wiry_2016

Zobacz zdjęcia (1)

 

Już po raz szósty do Wir w Gminie Komorniki zjadą miłośnicy pojazdów na VI Piknik z motoryzacją. Będziemy podziwiać najnowsze modele pojazdów, auta modyfikowane, ale tradycyjnie już także pojazdy zabytkowe. Zjedzie ich do Wir naprawdę sporo. Impreza zdobyła już sympatię i uznanie nie tylko mieszkańców. Co roku na Piknik przyjeżdżają tłumy fanów motoryzacji. Jak zwykle, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla odwiedzających: m.in. koncert zespołu Jary Oddział Zamknięty czy pokaz kulturystyczny Roberta i Natalii Kulczyńskich.

Gościem specjalnym będzie kulturysta Radosław Słodkiewicz.
Organizatorem Pikniku z motoryzacją są Sołtys Wir, Rada Sołecka oraz Grupa Miłośników Motoryzacji i Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach. Impreza pod patronatem honorowym Starosty Poznańskiego i Wójta Gminy Komorniki.

Start: niedziela, 21 sierpnia, godz. 15:00

Wiry, teren przy ul. Zespołowej

Wstęp wolny

UG Komorniki

Piknik z motoryzacja_Wiry_2016

 

 

 

Komentarze (0)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>