[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 20 marca 2023 roku
MENU
pytanie do sołtysa
piątek, 11 wrzesień 2015 roku

Plakaty wyborcze z panem Ryszardem Petru

0

Witam,

Mam pytanie odnośnie tablic informacyjnych “Sołectwo Plewiska”. Aktualnie w co najmniej dwóch z nich (przy Biedronce i Nowym Rynku) są umieszczone plakaty wyborcze z panem Ryszardem Petru.
Czy informacje w tych tablicach nie powinny dotyczyć naszych spraw lokalnych ? Jak widać na zdjęciu, plakat ten został umieszczony w samym centrum tablicy i zasłania inne informacje.

Witam,

plakaty zostały zamieszczone zgodnie z zarządzeniem Wójta gminy komorniki. Wójt wyznaczył właśnie tablice sołeckie jako jedyne miejsce na terenie gminy do umieszczania plakatów związanych z referendum. Plakaty te zostały usunięte z przeze mnie w dniu wczorajszym – czyli 09.09.2015 w godzinach wieczornych.

Pozdrawiam
Małgorzata Zgoła
Sołtys Plewisk

Komentarze (0)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>