[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Wtorek, 23 kwietnia 2019 roku
MENU
czwartek, 12 lipca 2018 roku

Plan działań priorytetowych dzielnicowych KP Komorniki

2

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Komornikach prowadzą działania mające na celu zmniejszenie popełniania przestępstw i wykroczeń w swoich rejonach. Od początku lipca funkcjonariusze rozpoczęli czynności zgodnie ze stworzonymi przez nich planami działań priorytetowych. Mł. asp. Maciej Dziuba prowadzi działania w Wirach, gdzie w okolicy ulic Brzoskwiniowej i Czereśniowej wystąpiły w ostatnim czasie kradzieże pojazdów a także włamania do mieszkań. Podobne czynności podejmuje st. sierż. Sebastian Kuriata, który zwrócił szczególną uwagę na problem kradzieży pojazdów z terenu Osiedla Parkowego w Komornikach. St. sierż. Grzegorz Otocki swoje działania skierował przeciwko popełnianiu przestępstw kradzieży pojazdów i części samochodowych z Plewisk z ul. Fabianowskiej 73-77. W rejonie ulicy Topolowej w Komornikach st. sierż. Adam Równiak skupił się na problemie poruszania się pojazdów ciężarowych po ulicach osiedlowych. Sierż. Adrian Bezulski prowadzi działania mające na celu zniwelowanie wykroczeń związanych ze spożywaniem alkoholu w miejscach publicznych w rejonie Osiedla Zielarskiego, PKP Junikowo, Nowego Rynku a także DK “Remiza”.

Komisariat Policji w Komornikach prosi o wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do ograniczenia przestępczości lub do wykrycia ich sprawców. Wszelkie spostrzeżenia można przekazywać dzielnicowym. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt na numer telefonu alarmowego KP Komorniki 601-799-114 lub do Oficera Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu 997 lub 112.

Komentarze (2)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

2 komentarzy

  • Mieszkanka pisze:

    A zwłaszcza koło DK Remiza na przystanku na przeciw Dk gdzie pan pod wplywe alkoholu ledwo stojacy wtargnoł na jezdznie wprost pod auto na szczescie udalo się zachamowac a za Dk kolo stawu wiecznie siedzą z piwem i walaja sie butelki

  • Sąsiad pisze:

    Proponuję kontrolę policyjną codziennie w godzinach popołudniowych i wieczornych w Plewiskach na końcu ul Mokrej. W tym miejscu spotykają się lokalni miłośnicy napojów alkoholowych, piją, palą, załatwiają swoje potrzeby i pozostawiają całe stosy śmieci, w tym głównie butelki po alkoholu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>