Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Sobota, 21 lipca 2018 roku
MENU
piątek, 8 września 2017 roku

Pracownia plastyczna

0
pracowanialogonowe

Zobacz zdjęcia (3)

Zapraszamy na zajęcia plastyczne do Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach. Nowa oferta rozpoczyna się w październiku 2017. Zapisy telefoniczne do wybranej filii pod nr tel: 618-107-449.
Warsztaty wraz z zajęciami teoretycznymi skierowane są dla dzieci oraz dorosłych. Od października wznawia działalność świetlica edukacyjna Pronatura. Zainteresowanych czekają spotkania według autorskich projektów edukacyjnych.
Zajęcia prowadzone w Gminnym Ośrodku Kultury to edycja spotkań warsztatowo – teoretycznych. Uczestnicy spotkają i zmierzą się podczas wędrówki w świat sztuki z wieloma technikami i zagadnieniami artystycznymi. Program autorski realizowany jest dwubiegunowo, ma na celu rozwój manualny i poszerzenie wiedzy z zakresu sztuk pięknych. Dobór środków wyrazu został ułożony w sposób następujący: od sposobów reproduktywnych, odtwórczych po samodzielne realizacje i techniki łączone. W projekcie zawierają się takie zajęcia jak: decupage, filc, analiza dzieła sztuki, kompozycja, eco-art, malarstwo na szkle, tempera, akwarela, olej, technika enkaustyczna, kalkografia, rysunek, tworzenie modeli przestrzennych opartych na motywach ludowych i poszanowaniu tradycji w tym biżuterii, naczyń, ubrań. Organizujemy plenery dla uczestników, poszerzający wiedzę z zakresu edukacji artystycznej. Pod koniec spotkań wystawy prezentujące prace uczestników.
Realizujemy zajęcia w Komornikach, Plewiskach, Łęczycy: Pracownia plastyczna dla dorosłych – Manufaktura, jej celem jest rozpowszechnianie kultury, stosowanie alternatywnych środków wyrazu artystycznego i dbałość o środowisko, rozwój umiejętności manualnych z poszanowaniem tradycji ludowych. Pracownia plastyczna dla dzieci działa w celu krzewienia kultury i znajomości technik plastycznych i świetlica edukacyjna – Pronatura, ma na celu kształtowanie odpowiedniej postawy proekologicznej oraz ukazanie sposobów twórczości przestrzegających zasad land art i site specyfic z elementami arteterapii. Zajęcia odbywają się stacjonarnie i terenowo.
Serdecznie zapraszamy!
Julia Kaczmarczyk-Piotrowska
artysta plastyk, pedagog
 pracownia 2016 pocztówka jubileuszowa pracownia 2

Komentarze (0)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>