[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 25 marca 2019 roku
MENU
classroom-2787754_1920
piątek, 3 sierpnia 2018 roku

Program „Dobry Start”

0
classroom-2787754_1920

Zobacz zdjęcia (1)

Można składać wnioski o świadczenie „Dobry Start”, czyli 300 zł wypłacane jednorazowo na początek roku szkolnego. Świadczenie ma być wsparciem na zakup wyprawki szkolnej.

  • Świadczenie przysługuje raz w roku dzieciom uczącym się w szkole do 20 roku życia (w przypadku dzieci niepełnosprawnych do 24 roku życia).
  • Świadczenie obejmuje wszystkich, bez względu na dochody.

Od 1 sierpnia wnioski można składać w Urzędzie Gminy (pokój nr 15 i 16 na parterze) lub online na stronie empatia.mpips.gov.pl.

Wnioski trzeba złożyć do 30 listopada, złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Te osoby, które złożą wniosek do końca sierpnia otrzymają świadczenie nie później niż do 30 września. Wnioski złożone później będą rozpatrzone maksymlanie w czasie 2 miesięcy.

Wszystkie szczegóły dotyczące programu znajdują się na stronie www.mpips.gov.pl/DobryStart.

Komentarze (0)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>