[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Wtorek, 18 czerwca 2019 roku
MENU
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 roku

Pumptrack w Plewiskach gotowy!

4
pumptrack_2

Zobacz zdjęcia (1)

W Plewiskach przy ul. Zielarskiej powstał Pumptrack – zwycięski projekt ostatniej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Komorniki.

Jest to specjalny tor przeznaczony do rekreacyjnej jazdy oraz treningów. Mogą z niego korzystać osoby jeżdżące na rowerach, hulajnogach, deskorolkach lub rolkach. Tor ma kształt pętli, składa się z odpowiednio wyprofilowanych zakrętów, muld i “hopek”, które umożliwiają rozpędzanie się i utrzymywanie prędkości.

Obiekt ma skłaniać do aktywnej zabawy i przebywania na świeżym powietrzu.

Projekt zrealizowała firma TECHRAMPS z Krakowa.

pumptrack_2

Komentarze (4)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

4 komentarzy

 • ojtam pisze:

  oj tam, ja widziałem jak w jednym momencie jeździło tam 5 dzieciaków. To dopiero jest zabawa 😛 najzabawniej robi się gdy ktoś się wywróci jako pierwszy :) Dla mnie ekstra pomysł, ciekawe czy motocyklem tam dam radę

 • md pisze:

  Na tym Pumptracku może znajdować się tylko 1 osoba, dzieciaki niestety czekają w kolejce. Proszę pomyśleć o rozbudowie. Teren dookoła nie jest zagospodarowany. Nie ma utwardzonej ścieżki dojścia/dojazdu, trzeba przechodzić przez krzaczki albo po trawie. Nie powinno tak być.
  SkatePark to bardzo dobry pomysł.

 • Michal1234 pisze:

  wow, na co to? nie mozna bylo czegoś dla wiekszej grupy ludzi? skatepark?

 • d pisze:

  a ja mam pytanie, dlaczego wszystkie rozrywki są na osiedlu zielarskim? Czyżby to jedyni mieszkańcy plewisk?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>