[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 20 marca 2023 roku
MENU
pytanie do sołtysa
wtorek, 19 styczeń 2016 roku

Pytanie mieszkanki o ul. Zielarską

3
pytanie do sołtysa

Zobacz zdjęcia (1)

Szanowni Państwo,

Codziennie chodzę ulicą Zielarską i niejednokrotnie prawie przewróciłam się na nieodśnieżonym i oblodzonym chodniku – chodzi o odcinki od ulicy Kolejowej do przedszkola oraz od parkingu znajdującego się przy przedszkolu do skrzyżowania przy placu zabaw.

Bardzo proszę o pilną interwencję w tej sprawie.
Wstyd, że starszy Pan opiekujący się terenem przedszkola potrafi zająć się tematem a służby gminne nie.

Z poważaniem,


Szanowni mieszkańcy,

W odpowiedni na skargę dotycząca ulicy Zielarskiej uprzejmie informuję, że przedstawiciel Urzędu Gminy w Komornikach zapewnił iż ulica Zielarska na bieżąco jest odśnieżana . W razie wątpliwości można udać się do siedziby PUK w Komornikach i z kart drogowych uzyskać informację dotyczącą terminów i godzin odśnieżania. Przedstawiciel PUK poinformował mnie że skieruje dodatkowe służby w ten rejon.

Pozdrawiam
Sołtys
Małgorzat Zgoła

Komentarze (3)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

3 komentarzy

 • Mieszkanka pisze:

  Ma Pan racje Panie Łukaszu chodnik przed posesją powinien odśnieżyć właściciel posesji. O tym ludzie niestety też zapominają, ale wszyscy,,głośno krzyczą” że chcą chodniki.

 • Kasia pisze:

  Szanowna Pani,
  Aktualnie i mam wrażenie że po wysłaniu maila owszem chodniki na wspomnianym odcinku są odśnieżone i mam nadzieję że ten stan utrzyma się do końca zimy. Z Pani odpowiedzi wnioskuję, że ktoś o swoim dyżurze odśnieżania ok tydzień temu zapomniał….następnym razem obiecuję wysłać dokumentację zdjęciową
  Z poważaniem
  Kasia

 • Łukasz pisze:

  A czy to nie jest tak, że chodnik przed posesją powinien odśnieżyć właściciel posesji ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>