[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Sobota, 19 stycznia 2019 roku
MENU
czwartek, 15 marca 2018 roku

Spotkanie w sprawie klasy dwujęzycznej

4

Zobacz zdjęcia (2)

Uprzejmie informujemy, że dnia 21 marca (środa) o godzinie 17.30 w auli Szkoły Podstawowej nr 2 w Plewiskach odbędzie się spotkanie  w sprawie klasy VII dwujęzycznej.

W roku szkolnym 2018/2019 ponownie zostanie ogłoszony nabór do klasy dwujęzycznej z językiem niemieckim, nie tylko dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Plewiskach, ale także dla chętnych uczniów z Gminy Komorniki.

Podczas spotkania przedstawione zostaną warunki, jakie trzeba spełnić by aplikować do tej klasy,
a zaproszeni prelegenci powiedzą o korzyściach, jakie daje dwujęzyczność.

Serdecznie zapraszamy.

Komentarze (4)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

4 komentarzy

 • plewiszczak pisze:

  warto patrzeć na większość a ni na siebie, a na zmywak można wyjechać bez jezyka. Dzisiaj angielski jest królem jezyków a każdy inny to tylko wartość dodana

 • Asia pisze:

  Klasa z angielskim byłaby fantastyczna.Moze nowa Klasa?

 • angl pisze:

  w sumie, chyba lepiej z niemieckim niż angielskim. Patrząc na siebie, chętniej wyjechałbym do pracy do Niemiec, niż do Anglii :)

 • Grażynka pisze:

  Wielka szkoda, że nie z angielskim. Wszystke prace naukowe dostępne są po angielsku. Nawet na studiach w Hiszpanii czy Francji prowadzone są zajęcia dla obcokrajowców po angielsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>