[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 20 marca 2023 roku
MENU
poniedziałek, 24 lipiec 2017 roku

Szeroko na Wąskiej w Mosinie 2017

0
Waska17

Zobacz zdjęcia (2)

Na znanej ulicy w centrum Mosiny, ulicy Wąskiej  w niedzielę (30.07.17) możemy odwiedzić stoiska prezentujące dorobek artystyczny z powiatu poznańskiego. Prezentacja skupia profesjonalistów, hobbystów i kolekcjonerów.

Pracownia Plastyczna MANUFAKTURA wystawia swoją ofertę edukacyjną od trzech lat.

W tym roku zapraszamy do oferty warsztatowej. Na naszym stoisku będzie można spróbować swoich sił w rysunku kredką akwarelową inspirowanym kwiatami (Julia Kaczmarczyk-Piotrowska), wykonać medal w formie wypukłego odlewu i pomalować wzory zwierząt i roślin (Jolanta Marciniak, Krzysztof Marciniak), wykonać formę przestrzenną z bibuły w kształcie kwiatka: róży, narcyza, słonecznika i innych (Janina Szot).  Stworzyć własną bransoletkę (Lilianna Stawniak).  Zobaczyć wystawę plenerową (Andrzej Hamera) i wykonać roślinną biżuterię z masy plastycznej (Danuta Przydanek).

Proponujemy także  wielkoformatowe malarstwo dla dzieci pt.: „Widok z mojego okna”.

Występ muzyczny Janusza Raptusa Waścińskiego.

Serdecznie zapraszamy!

 Julia Kaczmarczyk-Piotrowska

Waska17

 

Komentarze (0)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>