[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Piątek, 19 października 2018 roku
MENU
poniedziałek, 4 grudnia 2017 roku

Szkoła Małego Inżyniera w Plewiskach

1
logo-color-SMI_small

Zobacz zdjęcia (1)

Dwa tygodnie temu informowaliśmy, że Szkoła Podstawowa nr 2 im. E. hr. Raczyńskiego w Komornikach bierze udział w projekcie „Szkoła Małego Inżyniera” (można przeczytać o tym tutaj). Miło nam powiadomić, że w tym samym projekcie bierze udział jeszcze Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach! Wszystkich chętnych do wsparcia odsyłamy na poniższą stronę w celu zagłosowania:

http://szkolamalegoinzyniera.pl/szkola-podstawowa-nr-2-w-plewiskach

Po kliknięciu przycisku GŁOSUJ należy podać swój numer telefonu, na który zostanie wysłany SMS z kodem (SMS jest bezpłatny!)

Przypominamy, że projekt “Szkoła Małego Inżyniera”, realizowany wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera, ma na celu promować nauki ścisłe, a w szczególności podstawy programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów. Do wygrania są m.in. zestawy klocków LEGO® MINDSTORM EV3 do budowy i programowania robotów o wartości 6 tys. zł oraz całodniowy „Festiwal technologiczny” w zwycięskiej szkole.

Głosowanie trwa od 1 grudnia do 15 grudnia 2017 r.

Z jednego numeru telefonu można oddać tylko jeden głos dziennie!

Zachęcamy do codziennego głosowania!

logo-color-SMI_small

Komentarze (1)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

1 komentarz

  • P. pisze:

    63 miejsce i zaledwie 394 głosy, trochę wysiłku, a nasze dzieci będą nam wdzięczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>