[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Wtorek, 6 czerwca 2023 roku
MENU

Śmiertelne zagrożenie i brak wyobraźni kierowców

Powrót

Ten wpis zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos, ostatni odpowiedział  radek 6 lat, 7 miesięce temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #51982 Odpowiedź

  Piotr

  Piszą Państwo w sprawie ulicy Skrytej. Proszę zobaczyć co się dzieje na Podgórnej – szczególnie fragment do ul. Skrytej przed zakrętem. Tu dojdzie kiedyś do tragedii! Policja i Staż Gminna nie reaguje a to przypomnę droga jednokierunkowa! Nagminnie grupa kierowców – przede wszystkim niestety miejscowych łamie przepisy skręca ze Skrytej w Podgórną choć jest zakaz! Ale przepisy są dla wybranych. Wielokrotnie obserwuję skręcających ze Skrytej w Podgórną, choć jest i zakaz i powtórnie w samej ulicy zakaz wjazdu! Może nie wszyscy znają znaki. Ale prawdziwy dramat przeżywa kierowca jadący Podgórną dojeżdżając do zakrętu – NIGDY NIE WIADOMO, CZY ZZA ZAKRĘTU NIE WYŁONI SIĘ NAGLE PĘDZĄCY POJAZD I TO NAWET DOSTAWCZY, O OSOBOWYM NIE WSPOMINAM! I wtedy co? Kilkakrotnie uniknąłem czołówki, kiedyś był przypadek że ojciec z dzieckiem idący uniknął cudem rozjechania przez pirata zasuwającego pod prąd, który nagle wyskoczył zza zakrętu jadąc jakby nigdy nic. Trzeba to zmienić, bo lada dzień dojdzie tam do tragedii. Przypominam PODGÓRNA JEST JEDNOKIERUNKOWĄ I NIE UTWARDZONĄ Z OGRANICZENIEM PRĘDKOŚCI. A POLICJA BAGATELIZUJE PROBLEM!

  #56898 Odpowiedź

  radek

  ja bym raczej skupił sie na ul.kolejową,a konkretnie wyjazd z polnej bocznej drogi od ul.kozłowskiego.tam juz nie raz wydarzyła sie kraksa…przeciez sami widzicie ze lustro jest w złym miejscu!
  a te drzewo,które stoi tuz przy wysjezdzie??/trzeba brac duzy skręt aby je ominąć,przy okazji wjezdając na pas przeciwny…drzewo do wycięcia!!!
  lustro na drugą strone ulicy!!!

Szybka odpowiedź