Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Sobota, 21 lipca 2018 roku
MENU
poniedziałek, 21 sierpnia 2017 roku

Uwaga – zguba, podrzutek

7
piesek

Zobacz zdjęcia (1)

Do redakcji wpłynął list od mieszkanki o kolejnym porzuceniu psa. Osoby, które kojarzą pieska prosimy o informację czy  przypadkiem nie uciekł właścicielom. Jeżeli jednak faktycznie ktoś porzucił psa, zachęcamy do przygarnięcia małego przyjaciela.

“Dzień dobry,

zwracam się z nietypową sprawą… KTOŚ dziś tj. niedziela 20-08-2017 r., o 07.30 rano, na parkingu LIDLA porzucił/wyrzucił z samochodu PSA!!! Rasa nie jest mi znana. Pies (samiec) jest zadbany, wygląda na starszego, ale zdrowego. Ma obrożę. Piesek jest niewysoki ok.40 cm, krótkie brązowe umaszczenie, uszy sterczące z długim włosem.
Piesek był dokarmiony i napojony przez Panią ze stacji, a także przeze mnie.
Magdalena”

 

Komentarze (7)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

7 komentarzy

 • mika pisze:

  Byłoby super namierzyć winnego i ukarać dla przykładu… To podły człowiek skoro zrobił coś takiego :(

 • M. pisze:

  Pani Kasiu,
  cieszę się, że Psiak jest już w dobrych rękach! Życzę powodzenia w szukaniu dobrego domu i odpowiedzialnych, kochających zwierzęta właścicieli. :-)

 • Bif pisze:

  koło lidla jest orlen a na orlenie monitoring może któraś z kamer zarejestrowała a może z samego lidla jakas kamera ?

 • Kasia pisze:

  Piesek jest umówiony do weterynarza ok. godz. 15.00. Pani Magda zajęła się pieskiem. Został nakarmiony i popsikany preparatem na kleszcze. Piesek biegał po Grunwaldzkiej od godziny 7.20, albo i wcześniej.. Wiele osób próbowało złapać pieska. Straż Gminna przejechała się wzdłuż ulicy….. Nam udało się go złapać dopiero po 20.00. Piesek trafi wyłącznie do kochającego domu. Zadbamy o to.

 • Anonim pisze:

  Trzeba go zabrać do weterynarza i sprawdzić czy ma chip. Wtedy znane będą dane właściciela.

 • Plewik pisze:

  Dobrze wiemy, że w takich sytuacjach nie czeka się z kartą papieru, żeby od razu zapisać nr. rejestracji. Barwo dla tej Pani, za zajęcie się psem i szukanie nowego domu.

 • Plewiszczanin od 28 pokoleń pisze:

  Oczywiście mieszkanka, która była świadkiem tego jak porzucono psa, nie zapomniała spisać numeru rejestracyjnego samochodu tego idioty, który to zrobił. Prawda?
  Umożliwiłoby to być może namierzenie gościa albo inne użyteczne czynności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>