[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Poniedziałek, 20 marca 2023 roku
MENU

Ktoś notorycznie pozwala załatwiać się psu na chodniku na Czarnej Drodze!!!

Ktoś notorycznie pozwala załatwiać się psu na chodniku na Czarnej Drodze!!!

fot. Marta

Komentarze (FacebookRequestException: API access deactivated. To reactivate, go to the app dashboard.)

FacebookRequestException: API access deactivated. To reactivate, go to the app dashboard.

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

6 komentarzy

 • Piotr pisze:

  A ja widziałem jakiegoś pudla, który srał na chodnik. Paniusia stała i była tak zajęta gadaniem przez telefon, że nawet nie zauważyła ze jej pupilek się zrąbał.

 • obserwator pisze:

  Na jednym z trawników na ul Miętowej jest tablica jak byk zakaz wyprowadzania psów,i notorycznie właściciele prowadzają pod tą tablicę pieski na kupkę,a jak człowiek zwróci takiemu uwagę to jeszcze pełne oburzenie,jak śmiem w ogóle szanowne towarzystwo pouczać że po piesku się sprząta bo odpowiedzialność za pupilka spoczywa na właścicielu.No kto to widział kupki do rączek brać jak można sąsiadowi (Boże broń na swój) na trawnik nawalić.Taka mentalność ehhhh

 • Mieszkaniec pisze:

  Na jednej z kamer został nagrany pies rasy Berneńczyk ktory załatwił sie na chodniku przed posesją . Niestety kamera nie nagrała własciciela .Problem polega na tym ze po Czarnej drodze chodza dwa psy tej samej rasy .

 • :) pisze:

  gwoździe do mięsa !!!!!!!! i niech sra :))

 • Ania pisze:

  Ludzie – kupcie worki i sprzątajcie po swoich psach! Sama mam psa i zawsze sprzątam, nie widzę w tym problemu – mam psa to mam i obowiązek!

 • Agata pisze:

  Tak, wcześniej chyba ten sam pies załatwiał się na kamykach pod nr 72, teraz widzę same kupy pod nr 74!!! Niestety trudno kogoś przyłapać, chamstwo nie do opisania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>