Oświadczam, że jestem właścicielem lub mam pełne prawa do korzystania z publikowanego zdjęcia.
Dzień dobry! Dziś jest Sobota, 20 stycznia 2018 roku
MENU
wtorek, 2 stycznia 2018 roku

List od Mieszkanki – Zabłocona ulica Niecała

15
20180101_143502

Zobacz zdjęcia (1)

Polowanie na zły stan dróg w Plewiskach wciąż trwa. Tym razem chodzi o ulicę Niecałą. Zdjęcia oraz list od Mieszkanki Plewisk prezentujemy poniżej:

Witaj Droga Redakcjo,

Niestety stan dróg w Plewiskach nadal wymaga poprawy. Zdjęcia przedstawiają ul. Niecałą która regularnie zmienia się w bagno a raczej nie przestaje nim być. 

Może nagłośnienie sprawy coś da 😉
Pozdrawiam
Mieszkanka i Wasza wierna czytelniczka
20180101_14344020180101_143502

Komentarze (15)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

15 komentarzy

 • Lokator pisze:

  Jandach to dno a nie firma budowlana. Taki Janusz polskiego budownictwa wiec nie ma sie co dziwic ze drogi nie utwardzil.

 • Wesoły mieszkaniec pisze:

  Szkoda, że przez tak wielu przemawia ludzka zawiść i wychodzi “cebula”.

 • babilon pisze:

  Podejmując decyzję w sprawie przeprowadzki na wiejskie Plewiska trzeba mieć na uwadze, że drogi nie są utwardzone. TO NIE JEST MIASTO!!!

 • halinka pisze:

  Po prostu zgodnie z nazwą niecała, jakby była cała to by była skończona z asfaltem.

 • Plewiskowa😜 pisze:

  Jakaś nowobogacka się wprowadziła z centrum Poznania i jej asfalt zwinęli 😂😂 Haha chyba jeszcze nie widziała “zabłoconej drogi”!

 • Pan K. pisze:

  Ul. Niecała jest w planie inwestycyjnym na rok 2020-2021

 • Tulio pisze:

  Zapewniam autorkę tekstu, że ta publikacja nic nie da jeśli chodzi o utwardzenie drogi.

 • Artur pisze:

  Nie będę się rozpisywał. Dla mnie droga na tych zdjęciach to rarytas, zapraszam wszystkich na miętowa 35-37.

 • mieszkaniec Plewisk pisze:

  A dlaczego firma Jandach miałaby utwardzić drogę przy okazji budowy skoro jest to droga gminna? Plewiska bardzo szybko się rozrastają i jeszcze przez długi czas duża część mieszkańców będzie musiała korzystać z nieutwardzonych dróg aby dojść do swoich posesji. Niestety ale jak ktoś chce mieć komfort to musi kupić mieszkanie u dewelopera budującego przy drodze już utwardzonej a nie patrzeć na niższą cenę a później pretensje do gminy że droga jeszcze nie utwardzona. Do “Gościa” takie sprawy jak zniszczenie drogi gminnej należy zgłaszać właśnie do gminy lub do zarządu dróg powiatowych który był inwestorem przebudowy ul. Grunwaldzkiej. Inwestor może w bardzo szybki sposób wymóc na wykonawcy naprawę zniszczonej ulicy.

 • Król pisze:

  Zapraszam na ul mietowa i lawendowa to nawet ciezko nazwac ULICA to sa kpiny jakies dziura na dziurze a niby byla robiona ul lawndowa gdzie ludzie sie skladali.Na co sie pytam!? 2najgorsze”ulice” w plewiskach gdzie ruch na nich jest bardzo duzy. I nic z tym nie robia. Kostka asfalt czy nawet szlaka wysypac. Tam idzie zawieszenie rozwalic przejezdzajac raz!

 • Krol pisze:

  Zapraszam na ul mietowa i lawendowa to nawet ciezko nazwac ULICA to sa kpiny jakies dziura na dziurze a niby byl robina ul lawndowa gdzie ludzie sie skladali.Na co sie pytam!? 2najgorsze”ulice” w plewiskach

 • K. pisze:

  Na stronie internetowej Gminy Komorniki jest rozpisany na kilka lat plan modernizacji dróg – warto do niego zajrzeć. Szczególnie polecane jest to osobom które były zachwycone atrakcyjną ceną lokali położonych na ulicach “nieutwardzonych”, a teraz oburzone stanem owych nawierzchni domagają się natychmiastowej poprawy, interwencji… kalosze są już na pewno dostępne na wyprzedażach z akcji ” na teraz “:)

 • Gość pisze:

  To jest bagno? Zapraszam na ul. Zimową, przy remoncie Grunwaldzkiej firma Eurovia totalnie zniszczyła część ul. Zimowej, zabłociła, zmasakrowała. To chyba takie działanie jedną ulice naprawią przy okazji drugą zniszczą, żeby mieć następną robotę i koło się kręci. Po interwencji mieszkańców pozabierali kostkę brukową, która stała na paletach, ale błota, śmieci to już nie ma komu posprzątać.

 • Piotr pisze:

  W tle nowy szeregowiec Jandacha, a droga nie została utwardzona przy okazji budowy. Stan Niecałej nie jest taki zły na tle innych dróg w gminie. Proponuję ściągnąć aplikację gminy Komorniki na urządzenie z Androidem. Tam jest moduł zgłoś usterkę, w którym jest możliwość zgłaszania równania drogi przez PUK Komorniki. Na stronie gminy w planie budowy dróg można sprawdzić na kiedy planowane jest utwardzenie ulicy przez gminę (zapewne nawierzchnia z pozbruku). Jeśli są jeszcze jakieś pytania, to warto skorzystać z zakładki “Zapytaj wójta” na stronie gminy. Myślę, że informacje przydadzą się nowym mieszkańcom Plewisk z szeregowca który widać na załączonym zdjęciu.

 • Zenada z drogowa pisze:

  mamy nowa grunwaldzka i zero odplywu. SAM PIACH W STUDZIENKACH!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>