[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Sobota, 15 grudnia 2018 roku
MENU
wtorek, 2 stycznia 2018 roku

List od Mieszkanki – Zabłocona ulica Niecała

12
20180101_143502

Zobacz zdjęcia (1)

Polowanie na zły stan dróg w Plewiskach wciąż trwa. Tym razem chodzi o ulicę Niecałą. Zdjęcia oraz list od Mieszkanki Plewisk prezentujemy poniżej:

Witaj Droga Redakcjo,

Niestety stan dróg w Plewiskach nadal wymaga poprawy. Zdjęcia przedstawiają ul. Niecałą która regularnie zmienia się w bagno a raczej nie przestaje nim być. 

Może nagłośnienie sprawy coś da 😉
Pozdrawiam
Mieszkanka i Wasza wierna czytelniczka
20180101_14344020180101_143502

Komentarze (12)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

12 komentarzy

 • ale o so chozi pisze:

  hm, jak zauważyła Halinka, wszystko jest zgodnie z planem. Nazwa ulicy zobowiązuje, tak samo jak powinno się obowiązkowo sprawdzić przed zakupem, kiedy, kto i czy w ogóle droga będzie zrobiona. Tak jak napisał Pan K. ulica niecała jest w planie na lata 2020 – 2021. Więc o co chodzi?

 • Wesoły mieszkaniec pisze:

  Szkoda, że przez tak wielu przemawia ludzka zawiść i wychodzi “cebula”.

 • babilon pisze:

  Podejmując decyzję w sprawie przeprowadzki na wiejskie Plewiska trzeba mieć na uwadze, że drogi nie są utwardzone. TO NIE JEST MIASTO!!!

 • halinka pisze:

  Po prostu zgodnie z nazwą niecała, jakby była cała to by była skończona z asfaltem.

 • Plewiskowa😜 pisze:

  Jakaś nowobogacka się wprowadziła z centrum Poznania i jej asfalt zwinęli 😂😂 Haha chyba jeszcze nie widziała “zabłoconej drogi”!

 • Pan K. pisze:

  Ul. Niecała jest w planie inwestycyjnym na rok 2020-2021

 • Tulio pisze:

  Zapewniam autorkę tekstu, że ta publikacja nic nie da jeśli chodzi o utwardzenie drogi.

 • Artur pisze:

  Nie będę się rozpisywał. Dla mnie droga na tych zdjęciach to rarytas, zapraszam wszystkich na miętowa 35-37.

 • Król pisze:

  Zapraszam na ul mietowa i lawendowa to nawet ciezko nazwac ULICA to sa kpiny jakies dziura na dziurze a niby byla robiona ul lawndowa gdzie ludzie sie skladali.Na co sie pytam!? 2najgorsze”ulice” w plewiskach gdzie ruch na nich jest bardzo duzy. I nic z tym nie robia. Kostka asfalt czy nawet szlaka wysypac. Tam idzie zawieszenie rozwalic przejezdzajac raz!

 • Krol pisze:

  Zapraszam na ul mietowa i lawendowa to nawet ciezko nazwac ULICA to sa kpiny jakies dziura na dziurze a niby byl robina ul lawndowa gdzie ludzie sie skladali.Na co sie pytam!? 2najgorsze”ulice” w plewiskach

 • K. pisze:

  Na stronie internetowej Gminy Komorniki jest rozpisany na kilka lat plan modernizacji dróg – warto do niego zajrzeć. Szczególnie polecane jest to osobom które były zachwycone atrakcyjną ceną lokali położonych na ulicach “nieutwardzonych”, a teraz oburzone stanem owych nawierzchni domagają się natychmiastowej poprawy, interwencji… kalosze są już na pewno dostępne na wyprzedażach z akcji ” na teraz “:)

 • Zenada z drogowa pisze:

  mamy nowa grunwaldzka i zero odplywu. SAM PIACH W STUDZIENKACH!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>