[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Piątek, 22 marca 2019 roku
MENU
wtorek, 24 lipca 2018 roku

Zapraszamy na dożynki 2018

2
Dozynki 2018_plakat

Zobacz zdjęcia (1)

Szanowni Państwo

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, a w szczególności rolników, na gminne dożynki, które odbędą się w niedzielę, 2 września 2018 roku w Komornikach. Dożynki, o godzinie 14, rozpocznie uroczysta Msza Święta Dziękczynna w Kościele pw. św. A. Apostoła w Komornikach, następnie barwny korowód dożynkowy przejdzie na stadion sportowy w Komornikach, gdzie odbędzie się część oficjalna i artystyczna. Gwiazdą tegorocznego Święta Plonów będzie Halina Mlynkova.

Zapraszamy całe rodziny, bo każdy znajdzie tu coś dla siebie. Będą wspaniałe atrakcje dla najmłodszych oraz ciekawe prezentacje i występy dla tych nieco starszych. Podczas dożynek będzie można skosztować smacznych potraw przygotowanych m.in. przez Panie z kół gospodyń wiejskich.

Zapraszamy i życzymy wszystkim dużo dobrej zabawy.

W imieniu Komitetu Dożynkowego

Wójt Gminy Komorniki

Jan Broda

Dozynki 2018_plakat

Komentarze (2)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

2 komentarzy

  • Plewiszczanin od 28 pokoleń pisze:

    Co to za idiotyczny pomysł organizowania takich imprez w niedzielę?
    Dlaczego nie robić tego w sobotę albo w sobotę i niedzielę?
    Ludzie w poniedziałek pracują, dlatego nie będą bawić się tak jakby mogli. W sobotę część imprezowo-taneczna, dłużej trwająca zabawa itp, większy koncert, a niedziela dla rodzin, mniejszych imprez. To ma wtedy sens, a nie jakieś dziadostwo jak co roku.

  • Michal1234 pisze:

    Piwo można sprzedawać tylko do 23:00 wiec koniec o 22:00 żeby nie było zlego PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>