[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Piątek, 22 marca 2019 roku
MENU
czwartek, 7 czerwca 2018 roku

Zapraszamy na spływy kajakowe

2
20180530_splywy_kajakowe

Zobacz zdjęcia (1)

Wraz ze wsparciem GOSiR Komorniki w ramach budżetu obywatelskiego powstał projekt dotyczący „Spływów kajakowych po jeziorze Rosnowskim i Chomęcickim”, który jest adresowany do mieszkańców Gminy Komorniki. W ramach projektu w lipcu i sierpniu organizowane będą spływy kajakowe na odcinku 8 – 10 km na Jeziorze Rosnowskim i Chomęcickim. W spływach jednorazowo będzie mogło wziąć udział 30 osób.

Do dyspozycji uczestnicy będą mieli 13 kajaków dwuosobowych wraz z osprzętem. Dostępne będą również dwie plaże na początku i na końcu spływu, z możliwością bezpiecznego wodowania sprzętu pływającego. Na plaży znajdującej się na jeziorze Chomęcickim, która znajduje się w połowie proponowanej trasy uczestnicy będą mieli zaplanowany krótki odpoczynek regeneracyjny z możliwością wykąpania się w jeziorze.

Podczas spływów kajakowych nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwał na miejscu instruktor, a także ratownik w kajaku asekuracyjnym. Ponadto uczestnicy spływu zostaną odpowiednio przeszkoleni przed wejściem do kajaków.

Współorganizatorem wydarzenia będzie KS Stomil Poznań, który prowadzi sekcję kajakową.

Wszystkich mieszkańców w każdym wieku serdecznie zapraszamy do udziału w spływach kajakowych.

Dla mieszkańców Gminy Komorniki spływ będzie bezpłatny.

Zapisy

Regulamin

20180530_splywy_kajakowe

Komentarze (2)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>