[tt-submit-post-mobile]
Dzień dobry! Dziś jest Sobota, 15 grudnia 2018 roku
MENU
wtorek, 7 listopada 2017 roku

Złoty zapaśnik z Plewisk

1
DSC01224

Zobacz zdjęcia (3)

Marcin Czosnowski, zawodnik UKS „Grunwald” z Plewisk zdobył złoty medal na Mistrzostwach Polski w zapasach w stylu wolnym młodzików, które odbywały się w dniach 3-5 listopada w Brzegu Dolnym.

W turnieju uczestniczyło trzech zawodników z Plewisk. Marcin Czosnowski wygrał wszystkie swoje walki w kategorii wagowej do 100 kg (16 zawodników). W kategorii wagowej do 59 kg (28 zawodników) Jędrzej Jodłowski zajął wysokie, 5. miejsce przegrywając walkę o brązowy medal. Natomiast Stefan Marcinkowski w kategorii wagowej do 53 kg (30 zawodników) wygrał trzy walki
i zajął 10. miejsce.

Zawodnikom i Trenerowi, Panu Romanowi Korlińskiemu gratulujemy sukcesów!

DSC01225

DSC01214

DSC01224

Komentarze (1)

Informujemy, że zgodnie z art. 190a kodeksu karnego podszywanie się pod Redakcję jest przestępstwem. Tożsamość Redakcji podlega ochronie prawa cywilnego zgodnie z art. 23 i 24 kodeksu cywilnego.
Prosimy mieć to na uwadze podczas pisania komentarzy.

Komentarze wystawione przez redakcje Plewiska.pl są podświetlane na złoty kolor.

1 komentarz

  • Miłosz pisze:

    Nie znalazłem przycisku “zgłoś błąd w publikacji” więc napiszę w komentarzu: trener UKS Grunwald nazywa się Roman KRÓLIŃSKI. A tak poza tym wielkie gratulacje dla Marcina, trenera i słowa uznania dla Jędrzeja i Stefana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>