Akademia Piłkarska Reissa zwycięzcą Pomartech Cup. W drużynie zagrali m.in. piłkarze z Plewisk

Wyrównane pojedynki, zacięta walka do ostatnich minut, piękne bramki oraz popis umiejętności piłkarskich w wykonaniu dziewięcioletnich piłkarzy – tymi słowami opisać można sobotni Międzynarodowy Turniej Pomartech Cup. Jak zgodnie przyznają organizatorzy, zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie i dostarczyły uczestnikom niemałych emocji.

Szósta edycja międzynarodowego turnieju piłkarskiego Pomartech Cup odbyła się 2 maja w Poznaniu. Głównym bohaterami byli młodzi piłkarze z rocznika 2006. Impreza przyciągnęła nie tylko drużyny z całej Polski, ale też zespoły zagraniczne. Łącznie, w turnieju wzięły udział 24 ekipy, w tym m.in. Norwich City FC, Viktoria Mitte Weiß, FC Spartans Edinburgh Red, Oranje Berlin, SV Viktoria Mitte Rot, Chemik Bydgoszcz, Legion Warszawa, KS Drukarz Warszawa, KS Koziołek Poznań, APN Grodzisk Mazowiecki oraz Akademia Piłkarska Reissa.
Po niezwykle wyrównanych pojedynkach, na najwyższym miejscu na podium stanęła Akademia Piłkarska Reissa, w składzie której znaleźli się także piłkarze z Plewisk! Drużyna Akademii w drodze po zwycięstwo pokonała m.in. zespół FC Spartans Edinburgh Red 4:2, KS Drukarz Warszawa 2:0 oraz BKS Chemik Bydgoszcz 2:1.
– Piłkarze Akademii po raz kolejny udowodnili, że w sporcie liczy się przede wszystkim zespołowość, zasady gry fair play oraz dobra zabawa w gronie rówieśników. Cieszę się, że ciężka i systematyczna praca na treningach zaowocowała w postaci dzisiejszego zwycięstwa. Jestem dumny ze swoich podopiecznych! Pierwsze miejsce na tak prestiżowym turnieju to dla nas ogromne wyróżnienie, które mobilizuje do jeszcze większej pracy! – podsumowuje trener Akademii, Patryk Weiss.

Gratulujemy zawodnikom Akademii, a w szczególności młodym piłkarzom z Plewisk!

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook