Aktywne mieszkanki Plewisk ! Dołącz do nich.

Aktywne mieszkanki Plewisk ! Dołącz do nich.

Inauguracyjne otwarcie Klubu Przedsiębiorczych Kobiet Plewisk za nami.

“Jak wcześniej zapowiadaliśmy, dnia 16 marca br. o godz. 18:oo w Szkole Podstawowej odbyło się inauguracyjne otwarcie Klubu Przedsiębiorczych Kobiet Plewisk, którego założycielką jest Monika Zygmunt – Jakuć.
Deklaracje członkostwa w Klubie złożyło 20 mieszkanek Plewisk, które w ramach przyjęcia w szeregi Klubu otrzymały Klubowy buton. Podczas spotkania każda z Pań opowiedziała pokrótce czym się zajmuje oraz jakie ma oczekiwania w stosunku do Klubu.
Spotkanie Klubowiczek uświetnili zaproszeni goście w osobie Adwokata, Pani Małgorzaty Jaśkiewicz, która opowiadała o budowaniu marki osobistej oraz Pani Emilii Staszków, która podzieliła się swoim Doświadczeniem jak z pasji do fotografowania zrobiła sposób na zarabianie pieniędzy, zakładając swoją firmę.
Spotkanie zakończyło losowanie nagrody ufundowanej przez firmę szkoleniową założycielki Klubu „bez owijania”.
Kolejne spotkanie Klubowiczek już 20 kwietnia br. o godz. 18:00 również w Szkole Podstawowej. Program z pewnością będzie ciekawy!
Jeśli jeszcze nie dołączyłaś do Klubu a chciałabyś to zrobić, to serdecznie zapraszamy. Udział w Klubie jest bezpłatny a spotkania odbywają się raz w miesiącu. Stwórzmy wspólną przestrzeń Kobiet Plewisk do wymiany doświadczeń, inspiracji i pasji a może także wspólnych biznesów.
Wszelkie informacje publikowane będą na fanpage Klubu pod adresem: facebook.com/klubprzedsiebiorczychkobietplewisk

Monika Zygmunt-Jakuć

kkp2

kkp3

kkp

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook