Apel do Plewiszczan: zawalczmy o życie Mateusza

Apel do Plewiszczan: zawalczmy o życie Mateusza

Drodzy mieszkańcy Plewisk, czy pamiętacie festyn charytatywny dla Mateusza jaki odbył się z końcem minionego lata na stadionie Gromu Plewiska? Otrzymaliśmy wówczas od Was ogromne wsparcie co napawa optymizmem i dlatego wierzymy, że i tym razem będziecie z nami !!!
Mateusz dzielnie walczy, ale choroba nie daje za wygraną.
Dlatego wypowiedzmy jej wspólnie WALKĘ, ZAWALCZMY RAZEM O ŻYCIE MATEUSZA.
Kolejny raz w imieniu rodziców Mateusza zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Potrzebna jest wszelka pomoc, aby Mateusz mógł pokonać chorobę, żyć pełnią życia jak jego koledzy, realizować swoje pasje ,doświadczać dorosłego życia. Niech ten osiemnastoletni chłopak ,jedyne dziecko Asi i Tomka cieszy się życiem.
W najbliższą niedzielę, tj. 25 stycznia po każdej mszy świętej odbędzie się kwesta pod Kościołem w Plewiskach. Szukajcie wolontariuszy z puszkami. Bardzo na Was liczymy, tylko z Waszą pomocą możemy uratować życie Mateusza. Szczegóły dotyczące zbiórki znajdą Państwo w załączonym apelu.
Z góry dziękujemy za okazane serce oraz hojność.
Do zobaczenia.
Przyjaciele rodziny.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć oficjalną treść apelu o pomoc dla Mateusza

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie