Bezpłatne badania mammograficzne w Komornikach

Bezpłatne badania mammograficzne w Komornikach

Informujemy, że w dniu 21 lipca br. w Komornikach odbędą się bezpłatne badania mammograficzne, realizowane przez renomowaną firmę Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. w Poznaniu.

OPEN, będący Ośrodkiem Referencyjnym w zakresie diagnostyki gruczołu piersiowego Siemens, zapewnia najwyższą jakość usług. Mammobusy OPEN są wyposażone w najnowocześniejsze cyfrowe mammografy, gwarantujące dokładne i precyzyjne wyniki.

Serdecznie zachęcamy wszystkie mieszkanki naszej gminy urodzone w latach 1954-1973 do skorzystania z tej nieodpłatnej możliwości przeprowadzenia badania. Mammobus będzie dostępny przy Ośrodku Zdrowia na ulicy Stawnej 9/11 w godzinach 09:00-17:00.

Aby umówić się na bezpłatne badanie, prosimy o rezerwację terminu telefonicznie pod numerem 61 855 75 28 lub przesłanie maila na adres mammobus@open.poznan.pl, podając swój numer telefonu.

Niezwłoczne podjęcie kroków w kierunku profilaktyki i wczesnego wykrywania jest kluczowe w walce z rakiem piersi. Zapraszamy wszystkie Panie do skorzystania z tej cennej inicjatywy, która może przyczynić się do ochrony zdrowia i ratowania życia.

Źródło informacji: Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. w Poznaniu.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook