Czy to koniec siłowni Befit w Plewiskach

Czy to koniec siłowni Befit w Plewiskach

Niestety to koniec siłowni w Plewiskach. Dzisiaj w dniu 28.12.2017 siłownia pod nazwą Befit była otwarta ostatni raz.

Jak wynika z informacji zamieszczonych na oficjalnym profilu siłowni na facebook’u (facebook.com/BefitPlewiska), zarząd firmy, która jest właścicielem siłowni podjął decyzje o zamknięciu klubu dlatego, że kończy się umowa najmu lokalu na Nowym Rynku w Plewiskach oraz dlatego, że klub potrzebuje inwestycji. Cytując: “…Posiadaliśmy umowę na najem lokalu, która dobiegła końca po tym okresie. Kontynuacja działalności wymaga nakładów na przebudowę klubu oraz doinwestowania w sprzęt aby klub mógł spełniać dzisiejsze standardy.
Biorąc pod uwagę przewidywane koszty, Zarząd podjął decyzję o braku kontynuacji dalszej działalności klubu w Plewiskach…”

Czy to jednak prawda? Czy są jakieś inne powody zamknięcia klubu?

silownia-befit2

Pierwotnie klub miał działać do końca roku jednak dowiedzieliśmy się, że otwarty jest do 28 grudnia.

Wielka szkoda… gdyż jak się dowiedzieliśmy z rozmów z klubowiczami było to świetne miejsce do treningów, które posiadało może czasami nie najlepszy sprzęt ale bardzo zaangażowanych, z pasją trenerów i pracowników. Było to świetne miejsce do dbania o swoje zdrowie i rozwój sportowy

silownia-befit4

Klub Befit w Plewiskach funkcjonował około 3 lata. Czy powstanie w tym miejscu nowa siłownia? Niestety nic na to nie wskazuje, jednak poczekamy… zobaczymy… Tymczasem klubowicze muszą szukać sobie inne miejsca na uprawianie sportu, fitnessu, spinningu i innych zajęć grupowych i indywidualnych.

Macie postanowienia noworoczne? Gdzie planujecie zacząć treningi od Nowego Roku?

silownia-befit3

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook