Derby dla Gromu! Czas na Lechię Kostrzyn!

IMG_8808Trzy punkty pojechały do Plewisk! Piłkarze czwartoligowego Gromu wygrali wyjazdowy mecz z GKS Dopiewo 3:1.

Mecz nie rozpoczął się po myśli naszych piłkarzy. Gospodarze jako pierwsi zdobyli gola. Na domiar złego za czerwoną kartkę z boiska wyleciał kapitan drużyny z Plewisk, Jakub Smura. Nie przeszkodziło to jednak podopiecznym Piotra Kowala w odniesieniu zwycięstwa. Do przerwy dwie bramki zdobył Maciej Pawłowski. W końcówce wynik meczu na 3:1 dla Gromu ustalił Mateusz Maruniak.

– Początek meczu nie należał do udanych. Straciliśmy gola i dodatkowo czerwoną kartkę otrzymał nasz kapitan. Takiego początku się nie spodziewaliśmy. Na szczęście szybko zapomnieliśmy o pierwszym kwadransie meczu i ruszyliśmy do odrabiania strat. W końcówce pierwszej połowy zdobyliśmy dwie bramki. Po przerwie na boisku było trochę nerwowo. Gospodarze zobaczyli dwie czerwone kartki, co ustawiło ten mecz. Na boisku zrobiło się sporo miejsca. W efekcie przypieczętowaliśmy zwycięstwo trzecim golem. – powiedział Maruniak na łamach oficjalnej strony internetowej klubu.

W sobotę 10 października naszych piłkarzy czeka kolejny mecz na wyjeździe. Tym razem rywalem Gromu będzie 1922 Lechia Kostrzyn, która zajmuje trzynaste miejsce w ligowej tabeli. Początek meczu o godzinie 15:00.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook