Dominik Występski

Dominik Występski

Imię: Dominik

Nazwisko: Występski

Wiek: 39

Miejsce zamieszkania: Wiry

Wykształcenie: średnie

Przynależność do komitetu wyborczego: KWW Nasza Gmina Komorniki

Skrócona historia życia: Z Wirami jestem związany do kilku pokoleń, to jest moje miejsce na ziemi. Jestem żonaty i mam córeczkę Marysię. Od piętnastu lat prowadzę w Wirach warsztat mechaniki pojazdowej. Uprawiam sport, a moje pasje to historia Polski i motoryzacja. Jestem aktywnym członkiem Automobilklubu Wielkopolski. Od 2011 roku pełniąc funkcję sołtysa Wir wiele udało mi się dla mieszkańców zrobić. Mogę powiedzieć, że spełniam się w tej roli.

Jakie działania jako radny zamierza Pan / Pani podjąć na rzecz gminy?: Mimo dynamicznego rozwoju naszej gminy nadal jest wiele do zrobienia, przede wszystkim w takich dziedzinach jak infrastruktura drogowa, placówki oświatowe czy bezpieczeństwo. W zakresie bezpieczeństwa moim priorytetem będzie modernizacja skrzyżowania ulic Łęczyckiej i Zespołowej w mojej miejscowości. W Wirach może być jeszcze piękniej, dlatego chciałbym zadbać o rozwój terenów zielonych, budowę placu zabaw czy ścieżek rowerowych.

Dlaczego własnie Pana / Panią wyborcy powinni wybrać jako radnego Gminy Komorniki?: Najważniejsze to robić w życiu to co się lubi i tak zarówno moja praca zawodowa jak i działalność społeczna sprawiają mi wielką satysfakcję. Chciałbym w przyszłej kadencji Rady Gminy zostać również radnym i tym samym mieć większe możliwości w działaniu na rzecz Gminy. W Wirach można żyć jeszcze lepiej, to zależy od nas, od Państwa, a moja osoba jest tego gwarantem.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook