Eliza Hajdenrajch jako nowa redaktorka naczelna

Eliza Hajdenrajch jako nowa redaktorka naczelna Radia Meteor

fot. Mateusz Grzegorczyk (Radio Meteor)

Radio „Meteor” działające w ramach Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza ogłosiło, że po 11 latach istnienia ma pierwszą redaktorkę naczelną. Eliza Hajdenrajch, 20-letnia mieszkanka Plewisk z gminy Komorniki, została nowym redaktorem stacji. Radio Meteor, założone 13 lutego 2012 roku, zdobyło uznanie jako jedno z najlepszych mediów studenckich w Polsce. W ciągu swojej działalności przyczyniło się do rozwoju licznych dziennikarzy, którzy obecnie pracują w renomowanych ogólnopolskich mediach.

Eliza Hajdenrajch, dotychczasowa szefowa działu reklamy i promocji oraz dziennikarka Radia Meteor, wyraziła ogromną wdzięczność za otrzymane zaufanie od kolegów z redakcji. Zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką niesie nowa rola i jest zdecydowana podjąć wyzwanie. Jej celem jest rozwijanie talentów wśród studentów oraz kontynuowanie rozwoju stacji radiowej.

Kadencja Elizy Hajdenrajch jako redaktorki naczelnej potrwa do 30 czerwca 2024 roku. W tym czasie redakcję czeka również przeprowadzka do nowej siedziby w nowego domu studenckiego o nazwie „Meteor”.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook